Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Asus EEE

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2048

    Asus EEE

    Da ?ujem vaša mišljenja...Šta mislite isplati li se kupiti??

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    mene isto zanima + ima li tko kakvu preporuku za laptop do 4000 kn?

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2130
    Isplati se EeePC. S obzirom da sam vidio 7" modele u Pevecu za 999 kuna, to je vrlo pristupa?na cijena ?ak i za tako slabo i malo ra?unalo.

    Ipak se radi o ra?unalu, a ne o mobitelu ili prijenosnoj konzoli.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2048
    Baš sam si razmišljao da mi služi kao torrent machine...kupiš takvog za soma kuna i jedan externi hard disk i eto

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Soma kuna u Pevcu? Mislim da bih ?ak pretrpio tih 7" ak je soma kuna Zanimljivo... Ipak je unutra Celeron, pa je bolji u multimediji od Atoma (barem obradi zvuka), ali nekakva reprodukcija filmova ide bez beda. ?ak se ova mala rezolucija i da pregrmit, još je samo pitanje veli?ine tipkovnice... Ali za nekakvo tipkanje u hodu... Nice.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2130
    Amd, zgodno razmišljanje, takvo što bi radilo besprijekorno, samo je pitanje zagrijavanja tog ?uda. Mislim da malac ne bi izdražao mjesece konstantnog rada.

    Doduše, takva slabija ra?unala ne mogu razviti brzine ve?e od nekoliko Mbps. Meni stanica bazirana na PII nije išla preko 3-4 Mbps.

    Osobno ne volim gledati filmove na tome, ne zbog malog ekrana, ve? zbog njegove refleksivne površine. Doduše, to je slu?aj s Acerom i HP-om, dok MSI i Asus imaju nereflektivne ekrane, za koje vjerujem da su ugodniji.

    Što se ti?e igara, na trenutnoj generaciji Acera/MSI-a od 2000-3000 kuna besprijekorno idu sve igre do Far Cryove generacije, koji radi na mediumu.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2048
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Amd, zgodno razmišljanje, takvo što bi radilo besprijekorno, samo je pitanje zagrijavanja tog ?uda. Mislim da malac ne bi izdražao mjesece konstantnog rada.
    Da to bi mogao biti veliki problem...ne tolko zato jer bi se možda zapalio--nego zato kaj mene možda nebi bilo kod ku?e i pitaj Bože što se sve nebi zapalilo...

    Htio sam ti re? odnosno prisjetit te na garanciju...tako da sagorijevanje i nije problem...no opet nije se baš za igrati sa takvim stvarima ukoliko ti nema stalno nekog kod ku?e.

    I za gejming mi se ?ini jako loš...gledao sam kako lik igra WOW na tom najslabijem modelu...morao ?ak softwerski crackat da dobijem kakvu takvu rezu za WOW...a i lagg je prisutan na najnižim detaljima...tako da baš i nisam optimista...

    Moglo bi se re?i:

    -Nije baš za gledanje filmova zbog mini ekrana
    -Nije baš za igre kad i wow lagga na minimalnim detaljima
    -Nije baš ko stvoren za torrent machine zbog mogu?eg visokog zagrijavanja kroz vrijeme
    -Upitne performanse brzine neta
    .....


    Morat ?u još dobro da razmislim uzet to ili ne...nije sad baš tolki problem dat soma kuna pa šta bude...nego ne bi htio da mi poslije bude nažao zašto nisam dodao još soma i kupio the prijenosno ra?unalo kakvo si može priuštiti sinonim "laptop"

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Kon?ar Nela je zakon.

    Nego, zagrijavanje, zapaljenje? Ne bih rekao, pa ne može se to pregrijavat masno. Nije seedanje torrenta igranje igre, CPU ni ne bi bio na 100%. A budu?i da je on jedino što "masnije" troši unutra, mislim da nema razloga za brigu. Grafi?ka je nikakav faktor u zagrijavanju, a jedini problem bi mogao biti disk, ako ga odre?eni model ima.

    Ali opet to ne može biti takvo zagrijavanje da se neš zapali, pa stvar je prošla neke certifikate i standarde, ima i otvore za hla?enje. Taman da ih sve blokiraš ne bi se smjelo niš desit. Možda ima i neku termalnu zaštitu pa bi se zgasio ako se pregrije.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2048
    A da i to je istina...ali nikad se nezna..danas gore ku?e radi loših instalacija...radi ra?unala i zbog izgorjele žarulje.

    Nema disk ima SD utor za kartice xD

    Budem si još razmislio pa ?u vidjet...jer je malen i prakti?an za download machine

  10. #10
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    A istina, doga?a se, ali to se može desiti sa bilo ?im. Po toj logici ne bi smio imati baš ništa doma upaljeno kad te nema, i to ne zato jer te nema pa ti ne koristi, nego zato jer te nema pa ne možeš paziti da se neš ne desi.

    Ima modela sa diskom, možda ne kod nas, ali postoje.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  11. #11
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2130
    btw

    od šest mjeseci garancije koje daju na bateriju, moja je crkla za tri mjeseca.
    Uredno su zamijenili, no šta ako nova crkne za isto toliko? Nova je oko 800 kuna.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  12. #12
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    ××××te :/ Nezgodno. Jako. Nije uop?e lijepo.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2192
    da je barem meni eepc,odli?no bi poslužio dok putujem u vlaku...
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •