Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Laptop

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940

    Laptop

    Vako, moram si ubrzo kupit laptopi? kakav, pa sam došla vamo tražit savjet.

    Dakle, bitno mi je da ima ve?i ekran da mi o?i ne otpadnu jer visim danono?no za kompom, a kako ?e mi uglavnom stajat doma ne mora bit ekstra prakti?an za nošenje okolo. Bilo bi zgodno da ima neku solidnu grafi?ku i dosta memorije. Osim za pisanje i guglanje, koristit ?u ga i za gledanje ponekog filma, slušanje glazbe i evenutalno igranje igrica starijeg datuma, tako da grafa ne mora bit vrhunska. I mora imat više USB rupa zbog možebitnog prikap?anja miša/tipkovnice/koje?ega. Mislim da je to to. Da, i bilo bi okej da je cijena oko 5 tisu?a novaca.

    Kakav vam se ?ini ovaj tu: http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...=9431&catid=19 ?

    Fala.

  2. #2
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2184
    Pa znaš šta? Sasvim solidno. Možda ima i bolja ponuda za istu lovu ili sli?na za manju lovu. Kad ufatim vremena proguglam još malo na tu temu...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Istog vraga ima moj brat, samo u 15.4" varijanti... Odli?an laptop za te pare! Nema šta...

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Super. Thanks.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Slican sam sestri preporucio nedavno...

    Ne znam koliko ti je bitna prenosivost, no ako ti je imalo vazna idi na 15,4", a ne 17", pa si za razliku kupi LCD. Dobro, opet ovisi dal ces raditi za stolom ili u fotelji, no ako ciljas na stol, optimalno rjesenje je laptop + monitor + dock ili tipkovnica.

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Mislim da ?u si ipak uzet taj od 15,4 in?a jer sam ustanovila da je 17'' masu i da mi ne treba tolka ekran?ina. A i ovaj manji ?e bit lakše nosit ako budem trebala, makar ne?e bit pre?esto potrebe za tim. Mislim da ?u to još odlu?it kad do?em u du?an i ocijenim što mi je prakti?nije. Ne snalazim se sad tu na ovoj stranici Mikronisovoj, koji model je isti ovaj samo s manjim ekranom? Jerbo ovi manji imaju neke razlike u specifikacijama, a neb baš da se to mijenja puno.

    A monitor mi ne treba, nema mi smisla to i jedva ?u imat prostora za laptop, a kamoli za dodatni monitor još.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    Ovaj je najbliži: http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?it ... 1&catid=19
    Ovaj ima nešto ja?i procesor, a sve ostalo je isto: http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?it ... 8&catid=19 ... Ok, 300 kn razlike

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Hvala. Budem si razmislila onda još malo da vidim o?u uzet manji ili ve?i, ne mogu se odlu?it nikako. A trebam i jamstvo kupit, jel? I miša. Komada dva, za laptop i komp. I slušalice. :bankrot: Na kraju ?u uzet ovaj manji laptop jer je jeftiniji.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Dodatna jamstva se uglavnom ne isplate, no to trebas sama odluciti. Isto tako preporucam Bluetooth mis, dongle stavis u komp a na laptopu ga spajas preko internog BT-a.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Jel ovo isto što i ovaj gore link

    Zake tak razlika u cijeni ako je isti skroz?

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Jel ovo isto što i ovaj gore link

    Zake tak razlika u cijeni ako je isti skroz?
    Hmmm...pa razlika u cijeni je 30 kn...ono, marža, rabat i te spike....

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Razlika je nešto manje od 350 kuna. A sad sam skužila da ovaj ima manje rama i manji hard. Hm...
    A za taj prvi koji sam stavila više ne radi link, nema ga na stranici uop?e.
    Definitivno sam odlu?ila uzet od 17 in?a, sad samo trebam na? neki model s razumnom cijenom.

  13. #13
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2184
    Zna?i makoše tvoj prvi izbor? 17" zbog ugodnosti rada?

    http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTe ... ra=1010844

    Ovo zvu?i sasvim solidno, no malo je iznad mogu?nosti?
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Da, makli su ga. Je, 17 in?a mi je kul jerbo radim od jutra do mraka pa bi mi okice stradale na ne?em manjem.

    A nu ovo: http://www.protis.hr/artiklprozor.aspx?ID=18833
    Nešto manje memorije i rama, al sve ostalo isto ko i taj. Ako platiš kešovinom, do?e skoro tisu?u novaca manje od onog iz Mikronisa.

  15. #15
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2184
    Pitanje je samo kad ga to?no dobiješ. Oni su manje-više webshop koliko znam.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  16. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Razlika je nešto manje od 350 kuna. A sad sam skužila da ovaj ima manje rama i manji hard. Hm...
    A za taj prvi koji sam stavila više ne radi link, nema ga na stranici uop?e.
    Definitivno sam odlu?ila uzet od 17 in?a, sad samo trebam na? neki model s razumnom cijenom.
    Kako ne radi prvi koji si stavila? Ja otvorio taj link bez problema i usporedio cijene i razlika u cijeni je 30 kn izme?u tog i ovog u Linksu, pa mi zato nije bilo jasno.
    I sad stvarno ne kužim s ?im ti uspore?uješ ovaj 17" iz Linksa da je razlika u cijeni 350 kn... S onim 15" modelom ili?

    EDIT: Ne znam da li ste pogledali sve linkove 17" modela, ali na svim linkovima je isti model (part number im je isti, identi?ni su), samo je razlika u cijenama od trgovine do trgovine...

  17. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1940
    Skužih u ?em je problem. Model koji sam prvi stavila je bio 5035kn, al makli su ga sa stranice i zamijenili s tim gore od 4730kn, pa nije isti model u linku. A taj ima manji hard i manje rama.
    Da, skužih da je isti model, samo cijena o?ito varira.

    Raspitah se za taj Protis, valjda treba poslat mejl s upitom za ono što želiš kupit, pa oni to naru?e za idu?i dan i onda do?eš tamo i kupiš, jer imaju mini du?an pa ne drže sve artikle.

    Ovaj je kul: http://www.protis.hr/artikl.aspx?id=18829 4700 novaca (za keš), a mislim da je mrvi?ak bolji od onog prvog (mislim da je taj model bio neki FU3nešto)

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Ovaj je kul: http://www.protis.hr/artikl.aspx?id=18829 4700 novaca (za keš), a mislim da je mrvi?ak bolji od onog prvog (mislim da je taj model bio neki FU3nešto)
    4300 U Linksu je 4700

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •