Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Usporedjivanje teksta u word dokumentu POMOC!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2
    Rep Power
    0

    Usporedjivanje teksta u word dokumentu POMOC!

    Pozdrav, u mojoj prvoj poruci na forumu,

    Ovako, imam problem, tocnije, trebam informacije o nacinu ili software-u s kojim bi mogao usporediti iste odlomke/recenice, ukratko isti tekst, unutar jednog word dokumenta.

    Situacija je slijedeca, prilikom grubog prikupljanja podataka u velike/opsezne word dokumente dogadja se da se neki odlomci teksta ponavljaju. Daljnju obradu bi mi uvelike olaksalo ako bi nekim softwerom ili nacinom uspio otkloniti podatke koje sam dva puta unio u isti dokument. Unaprijed hvala na odgovoru!!

  2. #2
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2189
    Relativno lako bi se to dalo riješiti samo naredbom CTRL+F, tj. Find. Ako ima nekoliko istih re?enica, onda ?e ih Find na?i.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    nisi procitao sto sam napisao.

    imam mnogo dokumenata sa jako puno teksta i to neobradjenog, necu sad svaku recenicu bacati u find i trazit jel se jos negdje ponavlja. Lako je bit pametan sa findom kada imas 10 stranica slozenog teksta, a kada imas oko 1000 nabacanog sa svih strana onda bi bilo dobro da softverom eliminiras 50ak strana duplog teksta... jelda?

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1944

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •