Za promjenu, jedan koristan topic.
Svrha: Spamanje svojim iskustvima u raznoraznim IT du?anima u kojima kupujete svoje omiljenje silicijske ure?aje

Posebno bi bilo dobro navesti ako negdje kupujete u web-shopovima, što može dobro do?i:
a) onima lijenima kojima se neda maknuti iz ku?e
b) onima koji nisu u blizini nekog ve?eg grada u kojem postoji xyz du?an

E ovdje ?u po?eti...
Daklem,

ADM - Acquisitum Magnum - povoljno, povoljno i povoljno. Najve?i adut ovog du?ana jesu njihove cijene, koje su ?esto dosta povoljnije i od dobavlja?a nekih komponenti. Ukoliko se roba naru?uje u web-shopu unutar jednog dana šalju mail s obavijesti da li su sve komponente dostupne.

HGspot - cijene prosje?ne, ali sustav za reklamacije na visokoj razini. Nema problema s povratom novaca i robe (?ak i više od 7 dana koliko sam ?uo). Možda su im malo komplicirani procesi prilikom povrata robe, ali isplati se. Ovo je jedini du?an u kojemu mi je ukupni saldo u plusu! ?ak im je i webshop ok... (nije mi se dalo tegliti nešto, pa sam naru?io )

Links - što je je, de?ki znaju, posebno u servisu. Problem bi mogao biti kod reklamacija, ponekad previše znaju (nerijetko se tamo na?e i koji clocker, hard-moder koji zna gdje treba gledati i tražiti tragove oveclockinga). Sve u svemu, pristojno.

Diskont24 - dvije prostorije, jedna s dvoje ljudi, druga s nabacanom robom. Mrzim njihovih 24 sata od uplate. Nemaju ništa na lageru, zapravo nemaju lager i opet nekad nisu najjeftiniji, posebno ako se kupuje preko web-shopa.

Vemil - hmmm...tu i tamo se na?e netko sposoban tko može konkretno nešto objasniti (možda je malo bolja situacija kroz zadnjih par mjeseci, tamo uglavnom odem direktno uzeti što trebam i ?ekati malo duže u redu)...

Optimum - ne da nemaju pojma prodava?i što prodaju, nego n e m a j u pojma....