Eto, kad se ve? oftopi?ari na sve strane...eto i mene

Daklem, zašto ne bi bio jedan topic/thread/dretva/tema o koncertima koji dolazi i koje bi preporu?ili? I re?e on, neka topic/thread/dretva/tema bude...i topic/thread/dretva/tema se stvori (može i jedna o višenazivlju topica/threada/dretve/teme )

Eto, ja ?u da po?nem... Pošto sam uvjeren da ?e ovo ve?inom biti ispunjeno teško metalskih i tvrdo rokerskim postovima, ja budem alternativac u cijeloj pri?i Pa po?nimo ne?im jednostavnim... 90-te Pjeva? mojeg djetinjstva, ipak sam ja još mlad, neki ga ni neznaju, a ne?ije je pak mladosti... Senad od Bosne, Senad Galijaševi?, a siguran sam da nitko nema pojma o kome govorim, pa da pojednostavnim, ?ovjek koji nikad na stageu nije imao mikrofon u ruci (barem ga ja nisam vidio), a sa nao?alama je vjerojatno i spavao, Senna M.
U petak, 12.12. imati ?e comeback koncert u Saloonu... Meni dobra prilika da se prisjetim Senninih hitova poput:

Zlatna Ribica

Hehehehe...CSI style
Indijanac
Svemirka
Beba

I the stvar, na koju su svi ludili u njeno doba, a sigurno je ve?ina barem malo starije ekipe sigurno ?ula za nju....

Tuc Tuc



P.S. Offtopic dobrodošao