Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Core i7 - potreba ili prestiž?

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2129

    Core i7 - potreba ili prestiž?

    Za ku?ne korisnike orijentirane na multimediju, koliki je Core i7 napredak naprema starijim generacijama?

    Konkretno pri?am o najpovoljnijem 920 modelu.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    16
    Rep Power
    0
    Osobno mislim da je nikakav...za multimediju smisla nema niti jedan core 2 duo...savim je dovoljan dual core...

    Mislim da ce se razlika osjetiti vise u naravno u obradi videa, kao i u nadolazecim games naslovima kao sto je Alan Wake koji ce imati potpuno podrsku za cetvero jezgrene procesore....

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Mislim da ce se razlika osjetiti vise u naravno u obradi videa, kao i u nadolazecim games naslovima kao sto je Alan Wake koji ce imati potpuno podrsku za cetvero jezgrene procesore....
    Kad ve? spominješ Alan Wake, kad ?e to iza?? Ne pratim više doga?aje vezane uz gaming, tako da ništa ne znam!

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    16
    Rep Power
    0
    Pitaj Boga...trebao je izaci ove godine, ali 0 bodova od toga...za sad se drze one blizzardove politike....bit ce gotov kad bude gotov...znaci 2009 godine bi trebao izaci ^^

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185

    Re: Core i7 - potreba ili prestiž?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Za ku?ne korisnike orijentirane na multimediju, koliki je Core i7 napredak naprema starijim generacijama?

    Konkretno pri?am o najpovoljnijem 920 modelu.
    E vako, clock for clock 920 je cca isto brz kao core 2 quad extreme. 965 model je još brži. Ono što treba uzet u obzir jest ?injenica da i7 prakti?ki ima 8 jezgri. Dakle, ako ti treba multitasking - udri. I to pod uvjetom da planiraš vrtjeti 4 instance setija, 2 kodiranja u xvid i neku igru. Ako ne radiš takve stvari, ne treba ti...

    Dobar izbor je i bilo koji drugi quad, naravno u tom cjenovnom rangu. i7 920 je agresivno cjenovno pozicioniran, i nisam još vidio MPC, tako da dosta stvari o tome ovisi. U globalu, napredak nije nešto preposeban, ali je definitivno ve?i nego što je bio Penryn vs Conroe.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2191
    Mislim da je svaki napredak tehnologije opravdan,bio on korišten ili ne...

    p.s.zašto me zadnjih dana nije bilo:Jer mi je veza sr&nje,zapamtite jednom za sva vremena da je t-scumov maxšr&t sra&je!!!
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    ?etverojezgreni procesori trenutno imaju opravdanost kupovine samo u profesionalne svrhe i za ulaganje na nešto duže vrijeme... ako je svrha ra?unala internet, office onda definitivno nema smisla, igre donekle, profi rad da

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    po meni čisti prestiž. jer je cijena naspram performansi potpuno neopravdana.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    A vi baš volite postat u topice stare godinu dana

  10. #10
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Fakat, ve?... pa sje?am se kad sam prvi put replyao
    Baš loše.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •