Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Izašao foršpan za novi Star Trek film

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    204
    Rep Power
    2214

    Izašao foršpan za novi Star Trek film

    Paramount se udružio s J.J. Abramsom (zaslužnome za filmske blockbustere poput Armageddon, Mission Impossible III i Cloverfield) kako bi kreirali novi serijal Star Trek filmova (The Original Series), a prvi je spreman za izlazak 8. svibnja. 2009.

    Prvi ?e film vratiti legendarne likove - Kirka, Spocka, Bonesa, Uhuru, Scottya i ostale, doduše s novom gluma?kom postavom. Usporedo s novom gluma?kom postavom, film ?e dobiti i novu radnju koja ne?e u potpunosti slijediti original, ?ime se Paramount nada kako ?e pridobiti stari interes u ve? pomalo zastarjelu franšizu.
    Foršpan možete pogledati na službenoj web stranici (Trailer 2).

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    fransiza nije nimalo posrnula, samo star trek serijal..
    posebno nakon pljuske u lice svim fanovima sa zadnjim serijalom, bon jovi-style uvodnom špicom, pricom koja slijedi mlade amerikance u svemir itd... star trek je oduvijek bio vise od sf-a. pricali su o jednakosti rasa, nacija, bilo je dosta skrivene komedije itd.. sve su to unistili u zadnjem serijalu. nadam se da ce ovo ispraviti u novom.
    //sad sam pogledao trailer//
    NECE OVO ISPRAVITI U NOVOM
    dakle, u traileru sam vidio dva glumca iz serije "Heroes", a Spockov lik tumaci glumac koji glumi najgoreg villain-a u heroes-ima. zanimljivo.
    trailer jest napravljen kao za mission impossible i to mi se nimalo ne sviđa. star trek NIJE akcija, NIJE eksplozije, NIJE armageddon, mission impossible ili cloverfield. star trek je serija sa najduzim vremenom trajanja u povijesti. objavljenog materijala ima preko 1000 sati. star trek je "I'm an engineer, captain, not a miracle worker!"
    nadam se da ce bar nesto od toga ostati.
    pozitivna stvar - efekti su danas jeftiniji pa se moze vidjeti slijetanje na planete, izgradnja broda i sl..

    +- .... skeptican sam.

    vas forumski trekkie.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Ma bitno da ne prekrše neka osnovna pravila kanona, sve ostalo može pro?. Ono malo akcije na zemlji i tome sli?no, neka im... Cilj je privu?i novu publiku, ako duh ostane isti, neka ubace malo akcije. Ja sam impresioniran, i nadam se da ?e film biti gledan...
    Treba malo svježine, ali formula ne smije biti previše promijenjena, samo mali faktor korekcije s obzirom na današnje doba.
    I koja su to 2 lika iz Heroesa? I o?ito nisi gledao zadnje epizode kad veliš da je Sylar zlikovac
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    ehh.. gledao sam zadnje epizode.. ali i dalje ne znamo hoce li on postati good guy, jer je ono buducnost koja bi MOGLA bit.
    sto se tice star treka, slazem se s tobom.
    2 lik je, mislim ona zenska.. koja u heroesima ima struju, koja je radila za company.. kcer od onog koji je mrtav.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    204
    Rep Power
    2214
    Forumski trekiji, najte se naljutit na mene nakon što ?u ovo re?, ali nakon što sam pogledao trailer, rekao sam;

    "star trek je kona?no dobio muda"

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    ne ljutimo se.. ali to je tocno ono sto nam smeta.. jer filmovi "s mudima" imaju kratak zivotni vijek... Nijedan akcijski film nije dozivio vise od 4-5 nastavaka. star treku je ovo 11. film. vec preko 40 godina snimaju na isti nacin.. (ako izuzmemo zadnji serial koji je kronicni fail)... strah me za "fransizu"
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Može ra?e Jubito linki? ne da mi se tražit a Quick time instaliravat najmanje ;D
    "Velikodušnost bez premca"

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    91
    Rep Power
    2205
    Ma što god da bude, jahahaha za Star Trek, space sapunicu vaše i naše mladosti!

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    204
    Rep Power
    2214
    = Citat = Izvorno postao oKRamxII
    Može ra?e Jubito linki? ne da mi se tražit a Quick time instaliravat najmanje ;D
    http://www.youtube.com/watch?v=sN12I15zNuc

  10. #10
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    ... (ako izuzmemo zadnji serial koji je kronicni fail)... strah me za "fransizu"
    Ovdje imaš hrpu pravih kroni?nih failova

    http://failblog.org/

    Ma bit ?e dobro Trek, a nije ni Enterprise bio toliko loš. BTW, evo moj rezime Enterprisea

    http://www.ufpcroatia.com/clanak.php?su ... m=&ucat=1&
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao oKRamxII
    Može ra?e Jubito linki? ne da mi se tražit a Quick time instaliravat najmanje ;D
    http://www.youtube.com/watch?v=sN12I15zNuc
    Po ovome svidio mi se trailer...

    Nekada sam stvarno bio lud za Star trekom a s vremenom to nekako ishlapilo... No da ?u ovo pogledati, to nije nikakva dilema... naravno da ho?u =)
    "Velikodušnost bez premca"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •