Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: GTA4 PC?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    GTA4 PC?

    Evo jedno pitanjce za vas...

    Novi sam na forumu pa molim da mi se unaprijed oprosti ako nesto od ovog topica nije u skladu sa pravilima...

    Inace sam velik ljubitelj serijala GTA, i ovaj novi mi se cini zakon, malo sam citao o njemu na netu i cak sam ga probao nedavno kod frenda na Xboxu...

    Eto, zanmima me dali znate tocno kada izlazi za komp...



    Tnx

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    pa mislim da ima tocni datum na stranicama GTA IV... ako se ne varam ...

    EDIT:
    November 18th US / November 21st 2008 UK

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    GTA4... Hmmmmmmmm... Kad iza?e ?u si ga nabavit (nije bitno kako ) pa ?u vidjet. Ovako mi se ne ?ini nešto posebno, no ajd, kad sam ve? odigrao sve prethodnike, onda moram upotpunit kolekciju.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1931
    Imam igru za Xbox i negdje sam na 40-ak posto... Ocekivao sam da cu ju preci za tjedan-dva, no vec par mjeseci mi stoji u kutiji. Dosadi nakon nekog vremena.

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Mda, ja ?ak nisam ni prošao San Andreas, a tek sam sad skužio da sam sve igrao, iako nisam prošao. Zna?i, 1, 2, London, 3, Vice City, a bome sam i malo San Andreas, to mi sad sestre i brati? igraju
    Ali prošao samo 3 i Vice City, možda ?ak i ove prije ali ih se ne sje?am
    Kad malo pogledaš, vrlo zna?ajna franšiza za PC gaming...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    GTA (pogotovo Vice City i San Andreas) je legendaran i meni osobno nikad ne moze dosadit ( I know I'm a fan )

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2272
    Iskreno od tog serijala GTA-a najviše volim onu klasi?nu jedinicu, pa kad bi najve?i gušt bio uzeti tenki?a pa si glavna faca u kvartu

    Dapa?e Vice City, San Andreas su mi dobri, arkadni i zabavni ali nije me to nekako privuklo... Ali svakako ?u malo odigrati IV kad iza?e =)
    "Velikodušnost bez premca"

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Tenki?i u jedinici i dvojci su glavna stvar! Doslovno neuništivi! Mislim, ja nikad nisam uspio uništit tenk. Ne znam jel itko to uspio... Fora je kako se gaze ostali auti na cesti! Samo prije?eš preko njega, kao da se ništa nije dogodilo.

    A ono, GTA IV je obavezno štivo, htjeli mi to ili ne.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1936
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Doslovno neuništivi! Mislim, ja nikad nisam uspio uništit tenk. Ne znam jel itko to uspio...
    Pih...iz koliko sam tenkova morao bježati u zadnji tren, a isto toliko sam ih i uništio Ina?e, za uništiti tenk je bilo potrebno imati ili bombe (nisam siguran sad koje, ali neke su bile jaaaako u?inkovite) ili rpg/bazuka/što je ve? to tamo bilo (mislim da je nakon prvog pogodka nepokretan, a nakon drugog uništen) ili drugi tenk (tada riskirate da vas pogode, ali se isplati )

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    [quote=Mr. M]
    = Citat = Izvorno postao "St. D.":1jsaswsz
    Doslovno neuništivi! Mislim, ja nikad nisam uspio uništit tenk. Ne znam jel itko to uspio...
    Pih...iz koliko sam tenkova morao bježati u zadnji tren, a isto toliko sam ih i uništio Ina?e, za uništiti tenk je bilo potrebno imati ili bombe (nisam siguran sad koje, ali neke su bile jaaaako u?inkovite) ili rpg/bazuka/što je ve? to tamo bilo (mislim da je nakon prvog pogodka nepokretan, a nakon drugog uništen) ili drugi tenk (tada riskirate da vas pogode, ali se isplati )[/quote:1jsaswsz]

    Hmmmmmmmm... Onda sam ja jadan po tom pitanju! Ne znam tenk uništit!

    Morat ?u malo ponovit gradivo...

  11. #11
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    [quote=Mr. M]
    = Citat = Izvorno postao "St. D.":17pn5x04
    Doslovno neuništivi! Mislim, ja nikad nisam uspio uništit tenk. Ne znam jel itko to uspio...
    Pih...iz koliko sam tenkova morao bježati u zadnji tren, a isto toliko sam ih i uništio Ina?e, za uništiti tenk je bilo potrebno imati ili bombe (nisam siguran sad koje, ali neke su bile jaaaako u?inkovite) ili rpg/bazuka/što je ve? to tamo bilo (mislim da je nakon prvog pogodka nepokretan, a nakon drugog uništen) ili drugi tenk (tada riskirate da vas pogode, ali se isplati )[/quote:17pn5x04]

    Se sje?a tko da je tamo u jednom dijelu grada u jedinici bio skriven tenk na otoku na rijeci? Kratkim nevidljivim mostom se dolazilo do njega )
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2272
    [quote=RypER]
    = Citat = Izvorno postao Mr. M
    = Citat = Izvorno postao "St. D.":1f6qu9g9
    Doslovno neuništivi! Mislim, ja nikad nisam uspio uništit tenk. Ne znam jel itko to uspio...
    Pih...iz koliko sam tenkova morao bježati u zadnji tren, a isto toliko sam ih i uništio Ina?e, za uništiti tenk je bilo potrebno imati ili bombe (nisam siguran sad koje, ali neke su bile jaaaako u?inkovite) ili rpg/bazuka/što je ve? to tamo bilo (mislim da je nakon prvog pogodka nepokretan, a nakon drugog uništen) ili drugi tenk (tada riskirate da vas pogode, ali se isplati )
    Se sje?a tko da je tamo u jednom dijelu grada u jedinici bio skriven tenk na otoku na rijeci? Kratkim nevidljivim mostom se dolazilo do njega )[/quote:1f6qu9g9]

    Igrao sam ga prije 6-7 godina stoga, ne... baš se ne sje?am ;D
    "Velikodušnost bez premca"

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao RypER
    Se sje?a tko da je tamo u jednom dijelu grada u jedinici bio skriven tenk na otoku na rijeci? Kratkim nevidljivim mostom se dolazilo do njega )
    U jedinici? Šta nije to bilo u dvojci? Nisam siguran za jedinicu, ali u dvojci je garant na jako sli?an na?in skriven tenk. Ne sje?am se više gdje, ali sam siguran da je gotovo isti princip.

  14. #14
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Možda je to Easter Egg u svim nastavcima Eee, ali sad se može i plivati po vodi, tako da to više nije u?inkovit na?in skrivanja takvih stvari...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  15. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    zanima me vase misljenje koliko je zaista zahtjevna ova igra (na drugim forumima ja mislim da je malo preuveli?avaju) i koje bi bile idealne komponente npr za rezoluciju 1280x1024(i nemojte molim vas reci odma 4870x2)
    i dali bih mogao na high sa mojim komponentama
    2x2gb rama 800mHz
    4870 512 oc edition
    phenom x4 9850 black edition
    Hvala i pozdrav iz Vinkovaca svim ?lanovima!!
    P.s molio bih objektivno mišljenje(bez debata oko nvidie i ati i amd intel)
    pozz

  16. #16
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2120
    Radi bolje na Nvidiama, i to je ?injenica. Jednostavno nema greške pri renderiranju sjena, koje su na Atiju zrnate.

    Konfiguracija je vrlo dobra, no GTA je tvrd orah. Nije toliko do zahtjevnosti koliko do Rockstarovog nemara.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  17. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Radi bolje na Nvidiama, i to je ?injenica. Jednostavno nema greške pri renderiranju sjena, koje su na Atiju zrnate.

    Konfiguracija je vrlo dobra, no GTA je tvrd orah. Nije toliko do zahtjevnosti koliko do Rockstarovog nemara.
    a cuj u pravu si ali sutra bi trebali izaci novi driveri koji bi trebalibiti ''odli?ni''za nove igre!

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Mislim da imaš konfu koja ?e te još neko vrijeme poprili?no zadovoljavat. (baš sam htio tako sastavit re?enicu )

    I ono, ATi driveri su sve bolji iz mjeseca u mjesec. Performanse rastu zbog preodli?nih Catalysta.

  19. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Mislim da imaš konfu koja ?e te još neko vrijeme poprili?no zadovoljavat. (baš sam htio tako sastavit re?enicu )

    I ono, ATi driveri su sve bolji iz mjeseca u mjesec. Performanse rastu zbog preodli?nih Catalysta.
    Tnx

  20. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    evo skuzio sam da je glavni problem kolicina rama na grafi tj. ako imas 256 ko ja si naj.... ali sa 512 si na konjiu sve ostalo ti je i vise nego dovoljno
    MORAM SI KUPIT NOVU GRAFU

  21. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Toni89 je miran, njegova grafa ima barem 512 MB GDDR5 memorije. Ima i par modela s gigabajtom GDDR5. Sick...

  22. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Toni89 je miran, njegova grafa ima barem 512 MB GDDR5 memorije. Ima i par modela s gigabajtom GDDR5. Sick...
    to je olakšanje!!

  23. #23
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2120
    512 nije dovoljno. Igra nekim ?udom uspije napuniti oko 980 MB video memorije.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  24. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    512 nije dovoljno. Igra nekim ?udom uspije napuniti oko 980 MB video memorije.
    vidit cemo nebi trebala biti neki problem za 4870 na rezoluciji 1280x1024!

  25. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    512 nije dovoljno. Igra nekim ?udom uspije napuniti oko 980 MB video memorije.
    po ovome mi se ne ?ini tako!
    Minimum System Requirements
    • OS: Windows XP/Vista
    • Processor: Intel Core 2 DUO @ 1.8 GHz/AMD Athlon 64 X2 @ 2.4 GHz
    • Memory: 1.5 GB
    • Hard Drive: 16 GB Free
    • Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 7900/ATI Radeon X1900)
    • Sound Card: DirectX Compatible
    • DirectX: 9.0c
    • Keyboard & Mouse
    • DVD Rom Drive

    Recommended System Requirements
    • OS: Windows XP/Vista
    • Processor: Intel Core 2 QUAD @ 2.4 GHz/AMD Phenom X3 @ 2.1 GHz
    • Memory: 2 GB (2.5 GB for Vista)
    • Hard Drive: 18 GB Free
    • Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8600/ATI 3870)
    • Sound Card: DirectX Compatible
    • DirectX: 9.0c or 10
    • Keyboard & Mouse
    • DVD Rom Drive

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •