Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Google lansira vlastiti web browser

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    204
    Rep Power
    2214

    Google lansira vlastiti web browser

    Google bi tijekom današnjeg dana u više od 100 zemalja trebao lansirati vlastitu verziju web browsera, kodnog imena "Chrome".

    Kako Google kaže, "Poboljšali smo brzinu i osjetljivost, te proizveli mnogo snažniji JavaScript engine, V8 kako bi podržavao web aplikacije sljede?e generacije koje se ne mogu pokrenuti ?ak ni na današnjim browserima."

    Je li nam uz Firefox, Internet Explorer i Operu doista potreban još jedan browser?

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600
    ah taj google ... tko ce ih zaustavit ?

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Google me je uvijek pozitivno iznena?ivao s nekim svojim "izumima" stoga Opera mi sigurno ostaje no1 no ovaj ?e imati svoje mjesto na kompu... =)
    "Velikodušnost bez premca"

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1934
    Uh, ne znam otkud poceti sto je sve krivo sa ovime.

    Opera FTW

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Uvijek volim isprobavat nove stvari, pogotovo ako se radi o ne?emu što bi trebalo izazvat (r)evoluciju, pa ?u i to probat.

    Ali vjerujem da ?u ostat na Firefoxu...

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Evo, ovaj post pišem na Chrome-u, i mogu re? da to više nego dobro izgleda! Ugodne su boje su?elja, sve ugodno izgleda... Sve funkcionira!

    Na Visti to nekako posebno dobro izgleda, neaktivni tabovi su transparentni kao i ostatak prozora u Aero su?elju pa to vrlo lijepo izgleda!

    Za sada nisam naletio na neki ve?i problem... Nadajmo se da ne?u tako brzo na?i nešto šta me toliko smeta.

  7. #7
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2179
    = Citat = Izvorno postao ikisic
    Uh, ne znam otkud poceti sto je sve krivo sa ovime.

    Opera FTW
    Samo ti po?ni, živo me zanima.

    Ja sam jako ugodno iznena?en. Su?elje je definitivno najve?a prednost, vrlo je minimalisti?ko i nenametljivo, a opet funkcionalno. Find prozor?i? iska?e kad ga trebaš, plava boja je ugodna oku... Ima malo opcija ali i to se da srediti (LOL, upravo našao bug) u sljede?im verzijama.

    Jedino što sam primijetio je da tu i tamo zakašlje kad je optere?en Flashom (koji suxa u zadnje vrijeme na FF), troši dosta memorije (ima više procesa, trenutno 7 za 12 tabova, od toga je 6 raznih sajtova, a 7 ih je VidiLab forum, i sve skupa 85 MB. A baš sad tijekom pisanja posta sam otkrio i da ima problema sa prikazom teksta u boxu kad se sastavlja post, gubi slova pri prelasku u sljede?i red i sli?no. No to se da riješiti samo selekcijom teksta. U globalu, nije loše.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2179
    Ajd dobro je, središe to. Ppci napravili samo c/p. Ali ?ovjek se zapita, c/p otkuda? Na što to oni zadržavaju sva prava ako ti nešto submitaš?
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    koristim. odusevljen sam. mislim da se ne vracam na ffox, ciji sam veliki zagovornik bio.. dok ne spuste kolicinu memorije koju mi pojede sa addonovima kad se otvori ispod 200mb.
    chrome - 8 mb. !
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    16
    Rep Power
    0
    Nije mi user friendly kao FF, tocnije navikao sam se na FF i jednostavno nevidim smisao u prelazak na drugi browser ^^

  11. #11
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2179
    Mda, jedini problem FIrefoxa je to gutanje memorije, a to ima više veze sa Flashom, ?ini mi se.... Minefield ?e sve riješiti.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •