Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Internet Explorer 8 znatno unaprije?en

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    204
    Rep Power
    2213

    Internet Explorer 8 znatno unaprije?en

    Microsoft godinama zaostaje za konkurencijom nude?i tek osnovne mogu?nosti poput pregledavanja Internet sadržaja u takozvanim "tabovima", koji su se pojavili tek u verziji 7. No, osma verzija nagovještava vrlo velike i pozitivne promjene.

    Jedno od unaprje?enja jest primjerice "Activities" koji omogu?uju otvaranje linkovima u eksternim web servisima, ovisno o kontekstu web stranice koju posje?ujete. Primjerice, ukoliko tražite trgovinu ili restoran, odmah možete dobiti voza?ku uputu unutar Live Mapa kako do?i do traženih objekata. Jedino je pitanje ho?e li spomenuta mogu?nost biti raspoloživa i na hrvatskom teritoriju.

    Uostalom, Internet Explorer 8, koji je trenutno u Beta 2 fazi, možete isprobati i sami - http://www.microsoft.com/windows/intern ... fault.aspx

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Zanimljivo no imao sam dosta problema s tom betom, strahovito brejka, preusporeno mi sve nekako reagiralo... Pa sam zamrznuo IE 8 barem dok finalna verzija ne iza?e...
    "Velikodušnost bez premca"

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Ja na IE samo u nuždi. Što je nekako ?esto zadnjih dana :/
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •