Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Second Life dobio ozbiljnog konkurenta - Google Lively

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    10
    Rep Power
    0

    Second Life dobio ozbiljnog konkurenta - Google Lively

    Link na vijest:
    http://www.vidilab.com/vijesti/vise.php?id=12032

    Stvar djeluje jako zanimljivo...

    Posebno me šokirala sama vijest, jer nisam slušao neke najave ili tra?eve u vezi Livelyja.

    Teško je odmah suditi, ali mislim da Lively ima izvjesnu budu?nost.

    Tko ima Google account (GMail, npr.) može se odmah priklju?iti na Lively, uz instalaciju klijenta.

    Reakcije?

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Prijavio sam se ?im sam saznao za Lively, pošto imam Gmail acc... Skinem i instaliram Lively klijent i sve to... Krenem u neku prostoriju (room) i onda Vista javlja kako mora zatvoriti Lively klijent.
    Tražim objašnjenja, a njih nema. Osim šta na samoj stranici od Lively-a piše da radi na XP-ima i Visti... Na Visti možda ipak ne. A možda se to samo meni doga?a...

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    10
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Prijavio sam se ?im sam saznao za Lively, pošto imam Gmail acc... Skinem i instaliram Lively klijent i sve to... Krenem u neku prostoriju (room) i onda Vista javlja kako mora zatvoriti Lively klijent.
    Tražim objašnjenja, a njih nema. Osim šta na samoj stranici od Lively-a piše da radi na XP-ima i Visti... Na Visti možda ipak ne. A možda se to samo meni doga?a...
    Ja sam na XP-u probao i radi OK...malo je sporo, dugo se u?itava i tako...ali u IE i FF radi u redu pod XP-ima.

    Ali dobro, tek su po?eli - štimat ?e i na Visti za koji dan

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Prošlo je par dana, ali još ništa...
    Možda Google ne želi da radi na Visti u inat Microsoftu zbog njihovog pokušaja kupnje Yahoo-a?! Možda želi još više pokopat Vistu... lol

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Jej! Prodelao Lively! Izgleda dosta zanimljivo i zabavno. Samo treba malo prokužit...

    I zašto mi je na po?etku dalo ženski avatar koji izgleda ko da je iz groba upravo izašao?!

  6. #6
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Joj, loše za moj pravi socijalni život, mislim da ne?u probat

    Ali Google bi tu mogao svašta napraviti. Kako uop?e ide Second Lifeu ovih dana?
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Evo, ja sam se malo aktivirao tamo... Nije to uop?e loše. Sada ve? radi pristojnom brzinom i kvalitetom, a ljudi uvijek ima. Nisam se još poigrao sa kreiranjem vlastite prostorije, ali i to ?u jednog dana. Sve u svemu, dobra je to stvar.
    Malo je nespretno izvedeno komuniciranje s drugim ljudima, jer onda oni oblaci sa tekstom lete po cijelom ekranu. I non-stop se pomi?u pa nikako pohvatat sve! No ina?e je OK.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •