Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Plava podloga u Wordu

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    ne znam jesam li na pravom mjestu trebam pomo? za office 2007-word; u w 2003 mogao sam staviti plavu podlogu s bijelim slovima i tako je stalno bilo
    sad u w 2007 nisam našao za stalno, nego svaki put ponovo

  2. #2
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2188
    Evo, ja podijelio thread, tako da se ipak lakše vidi nego da stoji kao dio nevezanog threada.

    Nego, što se ti?e problema. Pretraživanje helpa od Worda i kratak gugl ne govore baš ništa. Ta opcija je prva kada se pretraži online office help (za 2003). Za 2007 iste rije?i pretrage ne daju ni blizu sli?an rezultat. Stoga, izgleda da te opcije nema u novom Wordu. Šteta za one koji to koriste.

    Mislim da ti preostaje, ili svaki put odabrati boju koju želiš preko Page Layout->Page Color, ili možeš napraviti template za fajlove ako ?esto koristiš iste sa tom bojom. Onda ga samo otvoriš, sejvaš pod novim imenom i pišeš dalje...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2461
    hm.. mozda ti je upaljen night nacin pisanja.. kad su inverzne boje da ne bode oci po noci? probaj to proguglat, jer sam ja na 2007 wordu, pa ne mogu provjerit tocno gdje je ta opcija..
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •