Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: COD 4

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597

    COD 4

    upravo sam presao COD 4 i mogu rec da je definitivno jedna od najboljih FPS igrica koje sam ikad igrao preljepo izgleda i ne trebas imat neki monstrum od graficke da je pokrenes na high detaljima.... imam filing da ce ko i COD 1 i 2 postat instant LAN klasik
    Q: Da li COD 4 podrzava DX 10 ?

  2. #2
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Wikipedia kaže da ne podržava i da su baš mnogi mislili da je DX10. Frend me ve? neko vrijeme nagovara da to odigram, al moram re?, iako mi FPS-ovi u pravilu jesu omiljeni žanr, da nisam odigrao ni jedan COD, a bome ni MOH.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    Onda moras COD (MOH bas i ne ) i to obavezno jer stvarno price su toliko zarazne da sve dok je ne predes imas onaj poznati mot "Jos samo jednu misiju" a sto se tice grafike, grafika mi je sigurno na razini stalker-a a u nekim segmentima i bolja pogotovo sto se tice dodatnih efekata kao sto su zamu?enja fokusa i sl. i jos jedna stvar za pohvalit je AI u globalo a pogotovo AI suboraca koji se konacno ne ponasaju ko ××××× kopilad.
    dakle ako niste nabavite igru i uzivajte

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zlatar
    Postova
    23
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao RypER
    Wikipedia kaže da ne podržava i da su baš mnogi mislili da je DX10. Frend me ve? neko vrijeme nagovara da to odigram, al moram re?, iako mi FPS-ovi u pravilu jesu omiljeni žanr, da nisam odigrao ni jedan COD, a bome ni MOH.
    za tebe nikad nebi reko da nisi igrao Cod, a kamoli ne Moh....
    prešel sam Moh - Pacific Assault i tam mi je najbolji frend bil taj lik s tvojeg avatara, u svakom rovu sam s njim ležal.....

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    = Citat = Izvorno postao pitupac
    = Citat = Izvorno postao RypER
    Wikipedia kaže da ne podržava i da su baš mnogi mislili da je DX10. Frend me ve? neko vrijeme nagovara da to odigram, al moram re?, iako mi FPS-ovi u pravilu jesu omiljeni žanr, da nisam odigrao ni jedan COD, a bome ni MOH.
    za tebe nikad nebi reko da nisi igrao Cod, a kamoli ne Moh....
    prešel sam Moh - Pacific Assault i tam mi je najbolji frend bil taj lik s tvojeg avatara, u svakom rovu sam s njim ležal.....
    He,he, zaboravih na njega. Ma sli?im mu ina?e dosta, zato je avatar Leget Francuz. Znam i kako je završio, pri?ali mi frendovi :/

    Što se ti?e AI, AI-ovi koji su mi se usjekli u pam?enje su iz Half-life 2 i iz Crysisa. To su pametni virtualni negativci...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •