Vidi rezultate ankete: Koliko spamova dobivate dnevno?

Glasači
7. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Uf, tonu, ne mogu ni brojati više...

    1 14,29%
  • Taman dovoljno da mi zagor?a život

    1 14,29%
  • Tek tu i tamo koji, ne primijetim ih baš

    5 71,43%
  • ?ekaj, stani! Šta je to spam?

    0 0%
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: SPAM rješenje?

  1. #1
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178

    SPAM rješenje?

    Ljudovi, kolege korisnici,

    Nimalo ne sumnjam da su se mnogi od vas susreli sa spamom. Možda ?ak imam i nekakvo rješenje za njega, no morat ?ete sami isprobati moj primjer. On mi je ili jako pomogao, ili su neke skrivene sile sredile dobar broj spammera pa sad svi dobivaju manje spamova. To ?emo lako zaklju?iti ?im malo po?nete ispunjavati anketu Slobodno u postu napišete i nekakvu broj?anu procjenu ako je imate

    Rješenje je jednostavno. Nekad sam dobivao i po 30 spamova dnevno. Nakon upotrebe svoje metode, prije par mjeseci, na spamove sam toliko zaboravio da sam ga se sjetio tek prije par minuta kad sam vidio kako Thunderbird jednog smješta u junk (?ovje?e, zvu?im ko da sam u TV prodaji )Mislim da ovih dana dobivam oko 2-5 spamova dnevno. Vjerojatno ni toliko *zaviruje u junk folder u TB* evo, 10 komada u zadnja 2 dana. Sa jednog, ina?e naj?eš?e korištenog mejla.

    O ?emu se radi? Jednostavno sam u TB uklju?io opciju skidanja samo headera! TB ina?e dobro klasificira spamove, pa ga stvarno rijetko moram korigirati, možda 2x tjedno. SPAM mi je skoro nepoznanica u zadnje vrijeme, do te mjere da ?ak i pogledam spam koji mi je poslan, a nije klasificiran kao spam
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600
    meni moj gmail odlicno prepoznaje spam tako da mi se provuce eventualno 1 mjesecno no inace mi dolaze ogromn e kolicine...

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Prek Gmaila ide tamo gdje mu je mjesto, dok kod Yahooa gadno to propušta...
    "Velikodušnost bez premca"

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2041
    oko 5 komada dnevno...ve?inom ih odmah prepoznajem...?im su na engleskome

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    He,he vidim svi odmah na gmail Njega nisam ni brojao, on sasvim solidno radi svoj posao.
    amdfreak ima dobru metodu ako ne komunicira ?esto sa ljudima sa engleskog govornog podru?ja. A ja taman mislio da ?e netko probat moju metodu, pa da vidimo jel ima tu šta kruha...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185
    ne dobivam spam ?esto,makar se zna dogodit,mislim da ja i stariji korisnici dobro razumiju u borbu protiv spama!
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  7. #7
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Tako je, sude?i prema glasovima. Izgleda da sam se obratio informati?ki preobrazovanoj skupini ljudi Broj glasova za zadnji ponu?eni odgovor mi govori isto
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •