Ljudovi, kolege korisnici,

Nimalo ne sumnjam da su se mnogi od vas susreli sa spamom. Možda ?ak imam i nekakvo rješenje za njega, no morat ?ete sami isprobati moj primjer. On mi je ili jako pomogao, ili su neke skrivene sile sredile dobar broj spammera pa sad svi dobivaju manje spamova. To ?emo lako zaklju?iti ?im malo po?nete ispunjavati anketu Slobodno u postu napišete i nekakvu broj?anu procjenu ako je imate

Rješenje je jednostavno. Nekad sam dobivao i po 30 spamova dnevno. Nakon upotrebe svoje metode, prije par mjeseci, na spamove sam toliko zaboravio da sam ga se sjetio tek prije par minuta kad sam vidio kako Thunderbird jednog smješta u junk (?ovje?e, zvu?im ko da sam u TV prodaji )Mislim da ovih dana dobivam oko 2-5 spamova dnevno. Vjerojatno ni toliko *zaviruje u junk folder u TB* evo, 10 komada u zadnja 2 dana. Sa jednog, ina?e naj?eš?e korištenog mejla.

O ?emu se radi? Jednostavno sam u TB uklju?io opciju skidanja samo headera! TB ina?e dobro klasificira spamove, pa ga stvarno rijetko moram korigirati, možda 2x tjedno. SPAM mi je skoro nepoznanica u zadnje vrijeme, do te mjere da ?ak i pogledam spam koji mi je poslan, a nije klasificiran kao spam