Evo jedna pove?a glupost koju sam pro?itao u zadnje vrijeme...

Citiram autora D. Rudi?a:
...Ovo napominjemo u kontekstu nekih drugih proizvo?a?a kao što su Sony i Apple, na ?ije proizvode ne možete prebaciti pjesme u MP3 formatu ve? ih morate uvesti putem pripadaju?eg softvera koji pjesme kodira u vlastitom VBR formatu.
Na ovaj na?in Apple pere ruke od piratstva, a Sony, koji je ujedno i izdava?, se pokušava zaštititi. I jedan i drugi sa tek polovi?nim uspjehom i frustriranim kupcima svojih MP3 playera..."

Ne znam gdje da po?nem!?!? iPod ne prima mp3 format????? Pa otkad to??? Imam 8 iPodova, imam iPod od 2001 godine pa sve do ovog zadnjeg video iPoda i svaki prima mp3! Kakav VBR??? Frustrirani kupci? Preko 100 milijuna kupaca iPoda - frustrirani? 3 milijarde pjesama preko iTunesa - frustrirani?

Apple pere ruke od piratstva na na?in da ne dozvoljava skidati pjesme koje se na?u na iPodu putem iTunesa ili drag and drop jer ih niti ne vidite jednom kad su tamo osim ako se koriste iTunesi. I mogu se samo slušati... Ok, ima alata koji to omogu?avaju ali nije od Applea.

iPod nema drag and drop pjesama? So ××××in what? Preko iTunesa imaš kontrolu nad ure?ajem kakvu im zavidi i sam Microsoft. Bill Gates je rekao da je razlog popularnosti iPoda ponajviše u iTunesima i odli?nom spoju izme?u njih dva.

Ali ako gospodin Rudi? misli da su korsnici frustrirani...

Poz!