Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: CEO ATI-ja odlazi iz AMD-a

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451

    CEO ATI-ja odlazi iz AMD-a

    "One of the biggest losers in the tech world right now is AMD, which has been getting its clock cleaned by Intel. Just a year ago, AMD was taking market share away from Intel, and with its acquisition of graphics chip maker ATI, it was supposed to establish technological supremacy over its much larger rival. But that dream has turned into a nightmare. The company announced today that David Orton, ATI's former CEO, would be stepping down, as plans to integrate the two companies' technology has been going slowly. Orton insists that he's still optimistic about AMD's chances (whatever that's worth), but it definitely appears that the company bit off way more than it could chew, in trying to do a major acquisition while simultaneously getting itself into a brutal price war with Intel."

    techdirt

    izgleda da budućnost nije toliko lijepa za AMD. Ja se i dalje nadam da ce biti bolje. Jer, bez konkurenta Intelu... znamo tko diktira cijene. Proizvođač, a ne tržište, tj. potrošači.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  2. #2
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2179
    To što je ?ovjek otišo ne mora nužno biti loše. Možda ?e dobro popuniti njegovo mjesto. A možda je samo bilo previše ljudi pa nije dolazilo do prave komunikacije. Kako god bilo, ipak ne zvu?i dobro. Sve ?emo znati uskoro...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600
    mozda Ati pocme konacno radit postene drivere
    BTW
    ova situacija nikako ne sluti na dobro za AMD no moramo se sjetiti price sa HP i njihovim spajanjem prije par godina koje je kao bilo neuspjesno... otisao im jedan CEO (baba) i evo HP ponovo na nogama jaceg nego ikad

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    486
    Rep Power
    2248
    = Citat = Izvorno postao Grga
    mozda Ati pocme konacno radit postene drivere
    BTW
    Tome se ja nadam ve? deset godina Kaj se drivera tiche, NVidia rulz i dalje ...

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2179
    Vidi se tko je od vas zadnji imao Ati karticu... Nitko! Njihovi driveri su danas bolji nego ikad. Bar se može ra?unati da ?e bacati redovite update-e ako nešto i zeznu. Istina, zadnjih mjeseci ima banalnih greški, ali ih ima op?enito u cijeloj firmi. Ali što se drivera ti?e op?enito, zamjerki nema na na?in koji je postojao prije. Zna?i da se igre ruše, neke igre ne rade i sli?no. Druga je stvar što im možda pate performanse zbog loših drivera, ali to ne možemo znati. Nvidiu uop?e ne?u spominjati koja donedavno (ili još uvijek) nije imala SLI drivere za Vistu, performanse kartica serije 8 su su u nekim igrama još uvijek lošije od serije 7 i sli?no...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    Khm. Ja imam 2 Ati kartice.. Na jednoj su super driveri i radi 'ko zmaj, a druga... pa ne radi sa ni jednim driverima osim sa onima s kojim je kupljena..
    Inace, ja sam oduvjek AMD-ATI fan, valjda volim te "underdog" tipove firmi.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185
    Ja imam, radeonku 1900 xt,lijepo do sad sve derao na high...
    Ina?e ja sam više third party tip(Via(procesori naravno),s3,NK Zagreb,Hsp),pogotovo volim dok taj third party ima još duugo do uspjeha,ali sam ina?e Intelov,makar je Via offkors draža,ali nema procesora u hr nigdje za kupit...
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600
    = Citat = Izvorno postao Netko
    ali nema procesora u hr nigdje za kupit...
    nigdje u ovom djelu kozmosa...

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185
    A nema ni s3-a
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •