Imao sam nešto malo vremena, pa sam si dao truda pošteno posložiti svoju kantu ... rezultati su na slikama, a opis što sam radio ispod njih:





Prvo što sam napravio je bilo rastepavanje cijelog kompa .... stavljanje novih premaza paste na southbridge, northbridge i procesor (Artic Silver ofkors), montiran je novi pasivnjak na chipset jer se grije ko blesav (do 70°C) na koji je stavljen mali aktivac koji dodatno smanjuje temperaturu.
Onda je slijedilo provla?enje kablova. Kablovi od stražnjih ventova su provu?eni ispod mati?ne plo?e kako ne bi smetali .... kabel od prednjeg venta je sli?no doveden i dodatno u?vrš?en vijcima sa podloškama.
Glavni naponski kabel je priljubljen uz ku?ište korištenjem alternativne metode zatezanja
Sekundarni naponsku kabl koji vodi na plo?u je provu?en ispod napajanja i izveden u gornjem lijevom rubu.
Naponski kablovi za snima? i diskove su posebna pri?a, provu?eni su ispred prednje stranice ku?išta i izvedeni kroz malene otvore to?no kod svakog diska (jedan disk nije uštekan jer je to disk za testiranja koji se tu i tamo koristi).
IDE kabl je isto bio velika petljancija, trebalo ga je provu?i kroz uske rupe na kavezu od diskova, te je položen na dno ku?išta.
Svi nepotrebni naponski kablovi su uba?eni iza napajanja kako ne bi smetali.

To je za sada to, ali uskoro ?e biti još nekih žeš?ih zahvata a tu mislim na instalaciju još ve?eg hladnjaka na southbridge i northbridge te postavljanje još dva venta u ku?ište .... i pregrade za usmjeravanje zraka