Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Peerguardian

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458

    Peerguardian

    Evo, posto sada imam flatrate, ubijam se od downloadanja. Cesto to radim i na faxu, gdje je direktan carnetov čvor. Na faxu mi kažu da su imali problema sa, mislim Miramax-om ili Paramountom, jer se skida poprilicno filmova. Fax ima stalnu IP adresu, pa ih je lakse pratiti.
    Dakle, ovdje lezi dokaz da i korporacije skidaju svoje filmove s interneta, ne bi li uhvatili nas "kriminalce". I, pojavio se jedan genijalan programčić. Bezbrižno skidanje torrenata, sa blokiranjem zadnjih okteta svih Government, Spyware, Corporation i sl. IP-eva. Meni radi fantastično, a pri blokiranu vam i pokaže što je blokirao.. pasivno. SUPER! meni radi uz standardni firewall, nema konflikata. mišljenja?

    LINK : http://phoenixlabs.org/pg2/

    EDIT: ispricavam se ako se ovo kosi sa pravilima foruma, ali cinilo mi se kao korisna tema, a software sluzi i kao firewall, blokirajuci spyware i adware.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Požega_:Kaptol_:
    Postova
    405
    Rep Power
    2232
    vrlo interesanto,.ali sam skeptia?n što se ti?e mogu?nosti da fax netko ustvari "uhvati na ne/djelu" .,zašto,.?.,zato što je pojam "internet policija" još u povojima,.a o konkretnim rezultatima ne treba još niti razmišljati.,.,
    1.Što je kinematika?
    2.Nabroji osnovne (i izvedene) kinemati?ke veli?ine.
    3.Brzinu tijela: a) od 10 km/h izrazi u m/s, b) od 2 m/s u km/h.
    4.Rije?ima izrazi ?emu je jednaka srednja brzina tijela.

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Bez brige ti budi, ?uo sam o tim mailovima. Ne znam da li su bili i drugi na?ini komunikacije, ali šalje se to faksevima... Istina da im je teže reagirati ovdje (HR) na takvo nešto nego u USofA, ali to ne zna?i da se ne?e potruditi da se njihovi filmovi gledaju samo tamo gdje bi se trebali gledati.
    A ideja programa je pohvalna, no, kako i Tox!c sam kaže, mislim da je to potrebno samo onima koji imaju stati?ke IP-eve i skidaju zaista mnogo. Sje?am se da Zone Alarm isto ima skrivanje zadnjeg okteta adrese, tako da to nije toliki bad za ku?ne korisnike, pogotovo one koji imaju ZA.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    All U need is ZA

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    = Citat = Izvorno postao Grga
    All U need is ZA
    da, ali ako malo bolje pogledate, ZA to radi "where applicable". A to je uglavnom u web-prijenosu podataka. Ovo je p2p, gdje MORAS imat IP kojem saljes podatke, jer tako cijela stvar funkcionira.

    tako da, all you need is NOT ZA.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  6. #6
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Hmda, tu stvar pomalo funkcionira na povjerenju... Ali dovoljno je samo jednom da pobereš nešto gadno...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •