Vidi rezultate ankete: Treba li Zagrebu snažan sajam ITC tehnologije?

Glasači
5. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    4 80,00%
  • Ne

    1 20,00%
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Treba li Zagrebu snažan sajam ITC tehnologije?

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    486
    Rep Power
    2248

    Treba li Zagrebu snažan sajam ITC tehnologije?

    Kao što ste mogli pro?itati ovdje:
    http://www.vidilab.com/vijesti/vise.php?id=9555
    INFO sajam se ugasio nakon 38 godina postojanja. Što vi mislite, da li je Zagrebu potreban jedan snažan ITC sajam?

    Ukoliko mislite da je potreban, što mislite u kakvom bi obliku trebao biti?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    7
    Rep Power
    0
    Mislim da je potreban, ne samo Zagrebu, ve? ?itavoj regiji (koliko god mi to mrzili priznati, glavnina tržišta nalazi se isto?no od nas), ali definitivno ne u dosadašnjem obliku. Prvenstveno bi trebalo malkice smanjiti cijene izlaga?kog prostora (bilo bi lijepo kada bi država tu intervenirala nekakvim subvencijama ili štogod), u potpunosti izbaciti debilne dijelove tipa Info-gamera (koji totalno nema smisla - tko ho?e LAN-party, nek' si ga radi), a sajam možda više temeljiti na specijaliziranim rješenjima (PLC-ovi, kontroleri, kontrolni softver za prozvodnju, ugostiteljski softver...) i sistem integratorima, ali i rješenjima obrazovnih institucija (dakle, fakulteta - njima bih dao prostor besplatno)... Bilo bi tako?er zanimljivo vidjeti predstavnike HGK-a i obrtni?ke komore kako zastupaju i promoviraju interese i proizvode svojih ?lanova (ispravite me ako sam u krivu, možda su ve? i prije bili tamo, ALI NITKO IH NIJE VIDIO), to?nije malih obrta i tvrtki koje rade izvanredne proizvode (ima njih dosta u RH)... Ima tu još puno toga što bi se moglo napraviti, poduzeti i organizirati, no meni se ?ini kako nekim ljudima odgovara tamo vidjeti samo lijepe hostese na VIP, T-Com, Siemens & Co. štandovima, "a ovo ostalo neka bude lijepo veleprodaja, molit ?u". I tako je upravo taj prokleti import/import profil tvrtki na sajmu kriv za propast istoga.
    Možda mi je pogled na stvari malo 'plitak', možda sam malo brzopleto sve ovo ispisao, no mislim da ?e ve?ina ovdje shvatiti što želim re?i.
    ..:: You're solid gold, I'll see you in hell ::..

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    134
    Rep Power
    2223
    U potpunostu se slažem sa bazooka-joeom!

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600
    ME TOO

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2276
    Baš me ražalostilo ovo... no ?injenica jest da je info sajam svake godine bio sve lošlji... nažalost ovo se dogodilo... po meni je bilo ovo pitanje vremena...

    Uostalom bazooka_joe nam je dosta rekao
    "Velikodušnost bez premca"

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Požega_:Kaptol_:
    Postova
    405
    Rep Power
    2225
    ajmo to pogledat s ove strane..,šta smo mi sad ti gubimo,.,..,nekakvu manifestaciju koja je donosila nekakve pare.,..,novitete.,.ili.,,.šta.,..,ruku na srce,..na infu se nikad nije dogodilo ništa konkretno .,.,ništa hval?evrijedno.,.,ne?u i?i na info sve dok se organizacija nepšoboljša.,.,sve dok se nebudu pojavili ozbiljni izlaga?i,..,(?ast izuzecima),.,.kad se ve? radi nešto takvo,,.pa dajte si truda ljudi,..,pa našoj državi je to u interesu,..,
    1.Što je kinematika?
    2.Nabroji osnovne (i izvedene) kinemati?ke veli?ine.
    3.Brzinu tijela: a) od 10 km/h izrazi u m/s, b) od 2 m/s u km/h.
    4.Rije?ima izrazi ?emu je jednaka srednja brzina tijela.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2276
    Jeeesssss! baš mi je drago
    "Velikodušnost bez premca"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •