Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: ekran-hitno molim pomo?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    ekran-hitno molim pomo?

    de?ki kupio sam novu konfiguraciju , i kad sam instalirao windovse i po?eo drivere za mati?nu i grafi?ku slika mi se pretvorila u zelenu boju i sad su mi windowsi zeleni sve što je plavo je zeleno i druge boju su mi izbljedile a kad sam uko?ao stari komp ista stvar tako da mislim da nije zbog nove konfiguracije, jel imao tko šta sli?no jel mi otišao ekran imam lcd hansol 750, nekakvo rješenje molim nije valjda da ?u i ekran morati uzeti novi? sad kad mi se diže sistem slova su žuta a ne bijela kao prije!

    molim hitno pomo?!!!!

    hvala

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    486
    Rep Power
    2256
    = Citat = Izvorno postao it.f@n
    ako ti se greška pojavljuje na više razli?itih ra?unala, greška je u monitoru. Provjeri sve kabele i probaj isklju?iti pa ponovo uklju?iti monitor kad ti je upaljen komp
    Upravo tako .... skini sve kablove i ponovno ih spoji .. sve dobro dotegni ... i probaj ponovo ... ukoliko i dalje sve baca u zelenim tonovima, odnesi ga u du?an u koji si ga kupio, radi toga ?e ti definitivno priznati garanciju i zamijeniti neispravni monitor sa novim.

    p.s. - kada dobiješ novi monitor, zamoli ljude u servisu da ga upale prije nego što ga odneseš ku?i, kako bi bio siguran da si dobio ispravan monitor.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    slu?ajno sam trknuo kabl što vodi do ekrana i pojavilo mi se sve normalno i sad vidim da me izgleda kabl zeza jer ga moram stalno namještati pa se nadam da je problem do njega ,kupi?i novi!šta mislite jel moglo nešto na kompu oti?i jer kabl je radio do ju?er normalno?

    hvala

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    486
    Rep Power
    2256
    = Citat = Izvorno postao dugixy1
    slu?ajno sam trknuo kabl što vodi do ekrana i pojavilo mi se sve normalno i sad vidim da me izgleda kabl zeza jer ga moram stalno namještati pa se nadam da je problem do njega ,kupi?i novi!šta mislite jel moglo nešto na kompu oti?i jer kabl je radio do ju?er normalno?

    hvala
    Pa od samog kabla se ne može ništa desiti ra?unalu .... Dali se na tom monitoru VGA kabel može u potpunosti skinuti ili je integriran u sam monitor?
    Ako se da skinuti, onda najbolje uzmi novi .. a ako se neda ... onda zvrci du?an/servis i vidi koliko bi koštalo da ti to izmjene ... nebi trebala biti neka velika cifra .. imho maksimalno 100kn

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    mogu ga skinuti nije integriran u ekran, ja se nadam da nije nešto na kompu jer ju?er su mi stavljali novu mati?nu a prekju?er sam kupio komp i za jedan dan je riknula a platio sam je 1500 kuna, zadnja generacija am2 ,gygabite s serija ,kaže u du?anu da je mrak i rikne ,kupio sam u we milu pa im više ne vjerujem puno, a i stave naljepnicu na komp i ako ga otvoriš za bilo šta oni vide i gubiš garanciju ,za bilo šta moram ga nositi njima da oni otvore , malo puno pretjeruju!!

    hvala na pomo?i

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    486
    Rep Power
    2256
    = Citat = Izvorno postao dugixy1
    mogu ga skinuti nije integriran u ekran, ja se nadam da nije nešto na kompu jer ju?er su mi stavljali novu mati?nu a prekju?er sam kupio komp i za jedan dan je riknula a platio sam je 1500 kuna, zadnja generacija am2 ,gygabite s serija ,kaže u du?anu da je mrak i rikne ,kupio sam u we milu pa im više ne vjerujem puno, a i stave naljepnicu na komp i ako ga otvoriš za bilo šta oni vide i gubiš garanciju ,za bilo šta moram ga nositi njima da oni otvore , malo puno pretjeruju!!
    Ma nije tu problem do samog Ve-Mila, jer oni samo prodaju robu, ne proizvode ju, te stoga niti ne mogu biti odgovorni za greške u proizvodnj i... zato i imaš garanciju
    A što se naljepnice ti?e, nazovi u servis kod njih, reci da si kupio kompletno ra?unalo i da imaš naljepnicu, te ga ne možeš otvoriti. Pitaj ih dali postoji šansa da otvoriš ra?unalo, a da ti ostane garancija samo na komponente?
    Mislim da ?e ti to bez prevelikog problema dopustiti ... a negativnih stvari ustvari niti nema ... jer ti onda svaka komponenta ima zasebno vlastitu garanciju, a ne cijelo ra?unalo u kompletu ....
    A i to ti je malena škola, ubudu?e kupuj po komponentama ... pa ?eš mo?i raditi što te volja sa ra?unalom

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2284
    Meni na starom monitoru sve zeleno opalim ga

    Tako je uvijek se kupuje komponenta po komponenta pitaš ostale za mišljenja i tako možeš dobiti pravu stvar...
    "Velikodušnost bez premca"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •