Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kako prona?i HDD u My computer

  1. #1
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    Ubacio sam novi HDD (slave) u PC (Maxtor 120 GB, u njem vec imam "stari HD40 GB). Kad startam komp i pogledam u My computer nigje ga ne vidim tako da ne mogu raditi s njim. U Device manageru ga uredno prikazuje.
    Kako da ga pronadjem?

  2. #2
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    pošto ti je disk novi vjerojatno ( ubiti 100%) nema niti jednu particiju...
    ovako odi u controla panel->administrative tools ->computer mamagment->i onda s desne strane na?i disk managment...i onda ?e ti se prikazat svi diskovi i opti?ki pogoni...me?u tim diskovima trebao bi prona?i i taj novi od 120GB ,i desnim klikom klikni na njega i imat ?eš opciju napravi particiju... i to je to...!!!!

  3. #3
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    moglo je i lakše ali ok. i ovo je dobro.

  4. #4
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    Uradio sam i prikazao je novi HD. Ono što me sad zanima jest da mi u tom Disk managementu prikazuje slijede?e: 2 particije starog HD-a pod Layout piše PARTITON a ovaj novi SIMPLE, dalje pod Type stari je Basic (obe particije) a ovaj novi DYNAMIC.
    Pitanje: treba li to tako biti ili treba nešto izmijeniti da ovaj novi HD ne bude Dynamic. Prilikom ure?ivanja pritisnuo sam tu opciju i tako mi je sve izišlo. Sad nema neke druge opcije da bih to promijenio.
    Nisam particionirao ovaj novi HD jer mi treba njegova veli?ina (120 GB) za ubacivat video. Sva tri su u NTFS formatu

  5. #5
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    ma to je sad u redu. ako želiš da ti se vide kao dva HD onda moraš reinstal XP ali ne treba.

  6. #6
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    hvala na pomo?i

  7. #7
    Guest

    Kako prona?i HDD u My computer

    np man. ostali smo bez onog spamera bena pa sad moemo u miru pruziti pomoc. javljajte se za probleme.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •