Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Jel u pitanju napajanje il šta?

  1. #1
    Guest

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    Dal tko od vas high intelektualaca zna zašto nemrem iz prve zapalit komp?!On radi,gore one lampice ko da je normalno uklju?en,al uop?e se ne?e pokrenut,monitor je crn.Tek nakon 3-5 restartova,on se normalno upali.Frend kaže da je možda do napajanja-neko Codegen-ovo,300W.Ostatak konfiguracije:Athlon 2400+,2,0 GHz,GeForce 6600 GT,Samsungovih 1 GB rama,Maxtor 40 GB.
    <hr>

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    E moj "genijalac". Probaj sa prespajanjem kontakata pored baterije na maderbordu... to ti je ono s one tri "nožice" - spojene su ti prva i druga "nozica"... e ti prespoj na 2. i 3. nakon toga fino upali komp... ako to ne zapali komp.... onda uzmi kofu benzina, šibicu i PALI... Haj s' "hajrom" ))
    <hr>

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    Oops, nakon što prespojiš vrati na 1. i 2.... i da sa sre?om, once again!!!
    <hr>

  4. #4
    Guest

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    Daj molim te malo opširnije to pojasni.Nemam pojma o stvarima vezanim uz hardware.Di su ti kontakti,kak ih prespajam i kad da ih natrag prespojim?Nakon što se normalno upali(ako)onda ga opet zgasim i vratim kak je bilo ili?Ina?e mi ostaje samo benzin...

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    Zna?i ovako, pod br 1. moraš mi re?i koju mati?nu posjeduješ! Imaš jednu okruglu bateriju na tvojoj mati?noj plo?i (to ti je ona velka 'stvar' što zauzima najviše mjesta u k?ištu). U zavisnosti od mati?ne plo?e (kod ve?ine njih je sli?no)u donjem desnom uglu ?eš vidjeti okruglu bateriju.Negdje pored nje (dole ili desno od nje) vidje?eš 3 iglice od kojih su prve dvije spojene nekom plastikom (naj?eš?e je bijele boje) uzmi prespoji to na 2. i 3. iglicu, i odmah vrati u prvobitni položaj. Jesil SKONTAO SAD!

  6. #6
    Guest

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    Mati?na je leadtek winfast k7nc8g-pro.Našao sam ja bateriju,ali pored nje je barem dvadesetak tih iglica.U ve?inu njih je uštekan neki konektor?i? iz kojeg izlazi žica.Ništa nije me?usobno spojeno

  7. #7
    Guest

    Jel u pitanju napajanje il šta?

    Na 17 str. ovog foruma sam vidio da je prije dosta vremena neko imao ovakav problem,i ?ini se da je u pitanju bilo napajanje
    <hr>

  8. #8
    Guest
    COLD BOOT

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •