Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pilates studio Zagreb i okolica!?!?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2013
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    Pilates studio Zagreb i okolica!?!?

    Pozdrav svima,trebala bi mi mala pomoć za pilates ,znam za jedan pilates studio u petrovoj a kako sam nova u Zg voljela bih dobiti još neke preporuke pa da si malo usporedim cijene i način vježbanja,unaprijed hvala!

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Moja cura je toliko zagrizla za pilates i fitness da je digla kredit te si je opremila jedu sobu u kući samo za vježbanje, nakon 4 mjeseca njenog svakodnevnog vježbanja mislim da postajem slabiji spol, opremu za fitness i pilates je veoma povoljno nabavila online.
    Mišljenja sam da se dugoročno više isplati uložiti u svoju prostor za vježbu negoli plaćati trenere, raznorazne fitness i pilates vježbaone, jer su danas ama baš sve vježbe prisutne na youtube fitness video uratcima.

    Eto moje malo i skromno mišljenje, ima dana kada i ja zađem u njen studio za građu tijela i kardiovaskularne vježbe, istina rijetki su ti trenuci mog vježbanja, više volim gledati nju i frendice koje s njom vježbaju

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Dugoročno se više isplati ali kratkoročno imaš puno pilates studija. U teretani u MIOC-u isto nude pilates..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •