Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: ****please help*****

  1. #1
    helpmeee
    Guest
    dobar dan
    imam jedan veliki problem.
    naime, imao sam problema sa kompijutorom, preko sys restora i disk clean upa sam ga povratio u normalu, ali sada mi nijedan program nezeli otvorit.
    moram ici desni klik misa, i iskljucit kvacicu sa "protect my computer and data from unauthorized program activity.

    zanima me kako da generalno skinem kvacicu s toga, da ne moram stalno ici na to.
    hvala

  2. #2
    Odi
    Guest
    Koji OS koristis, ja tu kvacicu nemam.

    Moze biti da si je dobio s instalacijom nekog programa.
    Ako znas sto je regedit u njemu mozes to izbaciti, ali najbolje je deinstalacija tog programa. Samo moras znati kako se zove

    Poz ODi

  3. #3
    D.E.M.O.
    Guest
    Ne koristite System restore. Zdrko mi komp ni meni ni jedan program ne radi. Bas sam jucer ponovo instaliro Windowse.

  4. #4
    Dax
    Guest
    Nikada ama baš nikada ne koristi system restore, ode sve u ×××××. Instaliraj win ponovo.

  5. #5
    Adebisi
    Guest
    Sad se sjetite odgovarat majmuni jedni nakon skoro 3 godine...hehe

  6. #6
    Dax
    Guest
    koji majmuni? jel ja?

  7. #7
    ahahahaaha
    Guest
    ×××××× pa vidite koji je datum posta..hahahahahahahaha hahahahaha...

  8. #8
    Dax
    Guest
    Pa vidim al dajem poruke, pogle koliko ih imam muahahahhaahahahmuahahha.

  9. #9
    Grga
    Guest
    imas zarazu na kompu VIRUS A kategorije
    p.s.
    system restore je jedna od najboljih stvari ikad izmisljenih samo se njome treba znati koristiti (moras znati di je zajeb pa onda ic na sys restore) <br><hr><font color="red">I\\\'m mad, you\\\'re mad, we\\\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  10. #10
    BenGAMES
    Guest
    Ovih tu prvih dvoje koje su pisali 2002., mislim da su već riješili problem 1000 puta ) ! A da ste se malo ranije sjetili???

  11. #11
    Grga
    Guest
    da stvarno tko uopce iskopava ove stare teme ?

  12. #12
    Dax
    Guest
    NEAM POJMA, SAMO JE JEDAN DAN OSVANULA.

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    Istina, netko samo vidi da neki n00b treba help i odmah, idem ja pomoć ovom, umjesto da datum pogleda...

  14. #14
    BenGAMES
    Guest
    A ako te zanima ko je iskopo... To ti je ovaj lik: D.E.M.O, koji je također gost... "Nemaju" vrijeme da se regaju!

  15. #15
    Gamer#1
    Guest
    Hahahaha Dax idiote..ti imas toliko poruka samo zato sta stavljas bezvezne postove..imas se i sa cim hvaliti..hahaha LOLČINA..Baba jedna..


  16. #16
    BenGAMES
    Guest
    Nemoj ga vrijeđat, ovaj forum nema pravila! Znači; "no rules, only fools"! Ne kažem da je Dax ××××××, samo kažem poslovicu, koja govori da je forum u neredu kad nema pravila, znači kao kad pametni popuštaju, ×××××× zavladaju svijetom!

  17. #17
    Dax
    Guest
    Gameru, začepi svoja usta. Javi se kad nabiješ ovoliko poruka. Treba i to pisat.

  18. #18
    Gamer#1
    Guest
    ×××× ga..svaka ×××××× ima svoje veselje..hahahahahaha LOLČINA!!!

  19. #19
    Dax
    Guest
    VEEEEEELIKA LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLČINA. JA NISAM ××××××.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •