Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Prosječna starost HR. automobila 11 godina

  1. #1
    Milan
    Guest
    Previše,previše.Vani se auto vozi najviše 7 god. nakon toga ide na otpad jer nitko ne želi voziti kramu.
    Oldtimeri vladaju našim cestama.

  2. #2
    594krešoah
    Guest
    mi smo siromašan narod, a razlog tome svi znamo.11 godina stari vozni park je logično.nitko ne radi, kako će kupiti auto?, sve je u otišlo u vražju mater, ono što se događa u argentini sutra će nama, a vozni park će biti 14 ili 18 godina star. )

  3. #3
    Girrari
    Guest
    He, he bit ćemo k'o Kuba!!!
    )

    Zato sam ja kupio Punto, da nam podignem prosjek! ) ) )

  4. #4
    Ercegovac
    Guest
    ××××ga, ja nam ga rusim. Moj auto ima 18 godina i ne dam ga...nekak sam se naviko na njega. Star je i tehnoloski zaostao ali ga dobro odzavam i meni nis ne fali.

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    kreso , bas si optimist )

    ja bas volim oldtimere.

  6. #6
    Capri
    Guest
    sta imate protiv oldtimera??? neki su tri puta ljepši i kvalitetniji od svih današnjih automobila!!!

    moja meca gadno kvari prosjek, ima 28 godina i još se neda....hehehe i bolje joj je ) )

  7. #7
    Dac
    Guest
    ja sam baš prosječan

  8. #8
    mc
    Guest
    OK, slazem se s tim da je za promet i vozace bolje da je vozni park sto ispravniji, tehnoloski prilagodjen sigurnom i udobnom prometovanju i naravno, ekoloski prihvatljiv. Medjutim, ne bi bilo dobro ni da svi imamo mogucnost da svakih 3-5 godina kupujemo novi auto, a stare da bacamo ili recikliramo. Mislim da bi to bilo neracionalno rasipanje resursa... Sve je to valjda dio prirodne ravnoteze, a mi valjda mozemo biti sretni jer se nalazimo negdje oko sredine.

  9. #9
    594krešoah
    Guest
    alfist ! i ja volim oldtimere, a posebno citroen ds 21. u njemačkoj ljudi voze oldtimere iz ljubavi, a kod nas oldtimere, lade, stojadine, golfa 1, i slično zato što moraju, nemaju novaca za novi auto, zato smo ratovali 91. g.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Ma ljudi, stara "Stojka" u raspadu, kao jedini auto u obitelji nije oldtimer nego raga. Ista ta "Stojka" u obitelji koja ima bar jedan normalan auto jest oldtimer, ako je u super stanju, a vozi se samo tu i tamo zato kaj je vlasnik zaljubljenik u "Stojadine" (možda nije odgovarajući primjer, ali ×××× ga).

    Kod nas su rage, a ne oldtimeri!

  11. #11
    biznismen
    Guest
    copy/paste: "Medjutim, ne bi bilo dobro ni da svi imamo mogucnost da svakih 3-5 godina kupujemo novi auto, a stare da bacamo ili recikliramo"

    Ma kaj nebi - onda bi ove 3 do 5 g stare izvozili i eto ti izvoza u Hrvata ) ) )

  12. #12
    EasyRide
    Guest
    Imam Yugo FortiFajv! I ponosim se njime. Živio Balkan, Živio Yugo, Ubi Srbina!"!!!"

  13. #13
    SLUCAJNI GOST
    Guest
    Ljudi, ako ćete mi vjerovati_vjerujte. Kupio sam novi Golf 25 years, dakle jubilarna, ušminkana verzija.U 6 mjeseci sam imao takvih problema da sam auto prodao. Čisto mi je žao kupca -ali.. Fiat Stilo mi je sada prvi na listi želja i to baš Abarth

  14. #14
    ma korito
    Guest
    a dobro da si se opametio i vidio istinu i precjenenost švapskih narodnih kola, GOLF IV već milijunti puta spomenuto od samih vlasnika korito i kvarljiva roba, izbjegavati. ) ) )

  15. #15
    Fabrica italiana
    Guest
    U širokom lukovima

  16. #16
    rale
    Guest
    ja ne vjerujem vise ni u tih 11


    to su govorili i prije 5-6 godina,ali je isto tako izracunato da bi uopce odrzavali taj nivo mora se godisnje prodati(otprilike,ne znam tocno)80000 auta
    mi smo dosegli negdje 60-ak,tu negdje?

    inace,kad mi je bio razbijen auto star 4 godine osiguranje(dobri stari euroherc)je odbilo zahtjev za "gubitak vrijednosti" jer je "pre star"


    ipak smo znaci zemlja gdje je 4 godine star auto-star!

Slične teme

  1. Prijepis automobila...
    By JAPOON in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-10-2004, 17:02
  2. kolika je starost Vašeg automobila?
    By Dušan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 10-03-2004, 14:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •