Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: dali odjeća čini čovjeka?

darky
    Guest
    ja mislim da ga s jedne strane čini,a li s druge ne....neznam....zato mi vi pomognite!!!!!!!!

ANDY I AYA
    Guest
    MI MISLIMO DA ODJECA CINI COVJEKA.PUSA......

Sisi
    Guest
    Mislim da na neki način čini, jer čovjek kroz odjeću pokjazuje kakav je čovjek. No, može on biti obučen kao panker, a biti istodobno jako dobar!

:-)
    Guest
    Da u školu dođem u gačama što bi mislili o meni.Normalno da odječa čini čovjeka(do neke mjere)

micica*
    Guest
    Mislim da odjeća ipak čini čovjeka, jer na taj način se ipak vidi što čovjek je.....hm....<moje mišljenje> )

callide*
    Guest
    pa... sigurna sam da DA. jer oko 80% odjeće pokazuje osjećaje te osobe...

futrak
    Guest
    dali ovo dali ono dali ovo dali ono dali sim dali tam dali ovo dali ono ××××× vam mater glupu

callide*
    Guest
    šta tebe muči?

@@
    Guest
    pa vi ocito gledate ljude po odjeci..a mozda ne bi trebali tako.ne znaci ako je covjek lose obucen da je odmah i losa osoba.stvarno jadno!

callide*
    Guest
    BUDALO!!!! ako se netko oblači u staru podrapanu odjeću ne znači da je glup ili manje vrijedna osoba!!!!!!!!!!!!!!! pa od kuda sada to!!!! pa čime vi razmišljate.... nitko ne priča o vrijednosti čovjeka zato jer je svako na svoj način poseban.... ali da kroz odjeću možeš procijeniti njegove osjećaje...
    nije ni čudo što se piše za svaku osobu da je ××××× kad razmišljate na način koji vama bolje odgovara...

wriki
    Guest
    e ti gore..svaka ti cast! ) )

----
    Guest
    daj ljudi stvarno!pa kakav je ovo grad..ovo nije za vjerovat.znaci prijatelj ti je super ak ima dobru marku cipela ili tak nesto..ovo je povrsno..daj pocnite gledat covjeka kao osobu a ne ko bankomat!!

viki
    Guest
    pa kaj ja znam!!!

xxxgirl
    Guest
    mislim koje pitanje,naravno da odjeća ne čini čovjeka,kaj vi mislite da čovjek manje vrijedi,ako se ne oblači po vašoj volji?

callide*
    Guest
    e stvarno ne želim dva puta isto pisati... jer ću bit prisiljena crtati....

Slične teme

1. dali ide tko u akvu??????
    By ana.h in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2009, 11:55
  2. dali zna ko?
    By marin132 in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-01-2009, 16:10

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove