Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Dajte mi razlog zašto ne bi mrzio ljude

on/off
    Guest
    Zbog čega

tonka
    Guest
    a zašto ih ne bi mrzio? i ja ih mrzim.
    jedino što me tješi jest činjenica da postoji još ljudi koji mrze ljude.
    ljudi su ××××××.

mimoza
    Guest
    da ima tonka pravo zašto ih nebi mrzio. ljudi su ×××××× sve je to veeliko×××××× samo čekaš da ti zabode netko nož u leđa. ne postoje dobri samo loši i lošiji

nietzsche
    Guest
    ne mogu to. ali dat ću ti nebrojeno mnogo razloga da ih mrziš. be at peace my son. na pravom si putu. sve što možeš učiniti je postati što bolji čovjek kako bi ih s punim pravom mogao prezirati.

on/off
    Guest
    To te ja pitam

R
    Guest
    ×××× off/on/off

macola
    Guest
    daj mi jedan dobar razlog zasto ti ja nebi razvalio njonju?

tonka
    Guest
    malo smo skrenuli s teme...

mislim da vi ne znate što stvarno znači mrziti ljude...it keeps you alive... )

roxanne
    Guest
    ljudi su ugrozena vrsta! nema savrsenog covjeka, dakle svaki covjek grijesi! sada vise nije problem dali grijesis nego koliko grijesis!

. . . .
    Guest
    Ja sam pogriješila u zivotu izabrala sam krivog sad to više nemogu promjeniti.ali iz grešaka se uči i sad pazim ali nema povratka . volim te ne zaboravi to!

cereal_killer
    Guest
    ljudu su najveća greška na ovoj planeti,ali,ja mrzim samo one koji mrze i mene.

. . . .
    Guest
    mrze i mene neki i ja njih zato-ali i samu sebe zato što nekog mrzim jer to nije u redu.ali one su mene jako povrijedile možda i ja njih. ××××ga kad su još djeca

hobit
    Guest
    razlog 1. ti si također čovijek pa ak mrziš ljude zapravo mrziš sebe!
    razlog 2. nisu svi ljudi smrdljivi tvorovi i pokvarena jaja ima ih i dobrih!
    razlog 3. mržnja samo stvara bore!
    ) ) ) ) ) ) ) )

Mystery
    Guest
    1.ne osječam se i ne želim se osječati kao čovjek
    2.vjeruj mi,dobrih ljudi ima jako malo,pojedinci se ne mogu izdiči iz mase
    3.od mržnje ne nastaju bore

Tu nije u pitanju pojedinačna mržnja,nego sveukupna,opča mržnja.

netko
    Guest
    Vi ste ljudi stvarno pukli, naravno da Vas obasipa izvor mržnje kad tak razmišljate, lakše je kad si pozitivan i zabriješ si da svatko ima neke svoje razloge zašto je prema nekome ovakav ili onakav, a svrha opče mržnje je na neki načni samosažaljenje nad samim sobom !

good girl
    Guest
    bravo "netko" slazem se s tobom!!! cemu mrziti?! ja nikoga ne mrzim !!!!!!!!!!!

malena!
    Guest
    Ja sama sebe mrzim!

Mystery
    Guest
    Zašto bi zabrijao da je netko dobar kad nije.Možemo živjeti u iluziji i praviti se da je sve u redu,ali sigurno nije tako.
    Sigurno nikoga ne mrziš????Razmisli još jedamput.Otvori oči i odmah češ nači razlog za mržnju.

good girl
    Guest
    ne nikoga ne mrzim!!!!!!!!

tonka
    Guest
    mystery...može pitanje?
    jel' tebi možda riknula tipka 'ć' ??
    sorry al' morala sam to pitati )

NEKAD NETKO,NEGDJE
    Guest
    JA MRZIM PAR LJUDI MAKAR ZNAM DA TO NIJE OK,AL JEDNOG DEČKA...ZATO JER SE NIKAD NEBUDE PROMJENIO UVIJEK BUDE OSTAO KURVIŠ ,ALI ON TO NE PRIZNAJE...MALI AL BAŠ SI SLADAK!
    TO JE * * * * * * * * * k !

spamer
    Guest
    Jedini pravi razlog zasto ne bi mrzio jest taj da mrznja stvara mrznju. Odnosno, na osjecaje (mrznja, ljubav, strah itd.) mozes gledati kao na zivotinjske vrste. Samo kad se upare daju jednaki rezultat, sto znaci mrznja stvara mrznju, strah stvara strah, ljubav stvara ljubav. Iz takvog razlaganja dolazimo do toga, da ako ti mrzis, mrze i tebe. Odnosno, nije problem u drugima, problem je u tebi.

No, nema smisla te lagati, najteze je sebi pogledati u oci, odnosno vidjeti sebe onakavog kakav jesi, a ne kakvim se smatras. Zbog tih razloga, ne valja mrziti. Svijet u kojem zivis je svijet koji sam stvaras, nije ti dan na poklon, a niti na muku. Dakle, rekla bi jedna poslovica (ili dvije) "Kako prostres, tako ces i leci" ili "Kako sijes, tako ces i zeti".

Ako mrzis, znaj da ces biti i mrzen.

Spam is lajf

vjisrbvfwzebgur
    Guest
    mrzi samo one koji mrze tvoje visočanstvo. inače svima želi dobro, vjeruj, to ti je zdravo i to je jedino ISPRAVNO.

BAKICE
    Guest
    I mi mrzimo ljude,ali samo one koji su nam nešto napravili nažao!Mi volimo one ljude koji nas vole i one dečke koji nas možda i ne vole! ) ) )

Japic
    Guest
    Spameru, svaka cast ti si rodeni filozof, moj je moto udri brigu na veselje a ××××s mrznju

Slične teme

1. zašto se ljudi boje promjena i zašto su tako primitivni??
    By one_girl in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 03-08-2005, 10:55
  2. Dajte mi da čujem
    By Lanser in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-11-2002, 23:16

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •