Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: renault clio ws. vw polo

  1. #1
    Milan
    Guest
    Jako kvalitetan autić za te pare.Gotovo se nikada ne kvari,sjajna završna obrada,kvalitetna plastika,udobnost,količina prostora unutra,upravljivost,podvozje čine ovaj auto legendarnim.Ali nije samo dobar za gradsku vožnju možete komotno zaprašiti sa Klijićem na put od nekoliko stotina kilometara i pružiti će vam nevjerovatan osjećaj u vožnji.Poznanik me je furo u Polotu 15 minuta po gradu i dali mi vjerujete da su me leđa zabolila i ulovila me neka mučnina u auto.Kao da te netko zatvori u konzervu.Nevjerovatno tvrd i neudoban auto.Može on biti mehanički neznam kakve kvalitete kad mi vožnja u njemu je čisto mučenje.

  2. #2
    ws ws ws
    Guest
    kolicina prostora, hmmmm mlad si momak

  3. #3
    Extreme
    Guest
    Kao vlasnik Clia (redizajn) mogu reći da sam super zadovoljan sa završnom izradom i kvalitetom te me nitko ne može uvjeriti da je Polo nešto posebno bolje napravljen ili da ima kvalitetniju plastiku. Što se tiče cijene i opreme nema smisla komentirati, sve je jasno. Zasada ga Polo šiba jedino po prostranosti, ali kad izađe nova generacija Clia siguran sam da će i taj problem biti riješen.
    P.S. Za mene Polo ima najodvratniji dizajn u klasi i izvana i iznutra. Mašte njemci, mašte.....

  4. #4
    594krešoah
    Guest
    clio je dobra investicija.najviše opreme u osnovnom paketu,za sada najpovoljnija kupovina u klasi.zadnji kraj mi se ne sviđa, inače sve ostalo je ok.održavanje, svakih 10000 km, stoji oko 1000 kn,malo previše,ponuda prostora najmanje u klasi. ja sam ipak za polo, iako ne mogu puno reći o njemu ali mislim da je najbolji u klasi.dizajn tipično njemački,hladan a sjadala najbolja.teško je tu odlučiti ako netko kupuje od ta dva auta.

  5. #5
    Extreme
    Guest
    Si probao sjedala iz Dynamique paketa opreme za Clio? Sigurno su bolja od onih u Polu.

  6. #6
    seyzmo
    Guest
    hm.. razmislja li netko o gubitku vrijednosti ?
    mislim.. svaka cast i jednom i drugom autu, ali pad vrijednosti...

  7. #7
    594krešoah
    Guest
    extreme, vjeruj mi polo u paketu trendline ima sportska sjedala, bolja su od sportskih sjedala u cliu.probao sam i jedna i druga.clio gubi više na vrijednosti kao rabljeni.

  8. #8
    Dalibor
    Guest
    Kakva laž da Clio gubi više na vrijednosti od Pola!
    To ste izmislili, germanoljupci!
    Clio u svojoj klasi ima najmanji postotak gubitka cijene, npr. nakon 5 godina clio vrijedi 55% kupovne cijene a polo 50% kupovne cijene.
    Ja ovo nisam izmislio već su to službeni podaci (koji doduše vrijede u Britaniji, da budem iskren a za ostatak Europe neznam ali nema razloga sumnjati u to pravilo) a možete ih provjeriti na
    www.autoexpres.co.uk
    Ima par mjeseci da su te podatke objavili.
    Znači polovni polo je skuplji od clia, ali to neznači da bolje drži cijenu, čak obrnuto, njegova veća cijena je zbog toga što je on skuplji kao novi od clia!
    )

  9. #9
    seyzmo
    Guest
    ...sluzbeni podaci oji vrijede u Britaniji...
    nemam komentara.
    KAJ TI KUPUJES AUTE U NORWICHU ILI NA HRELICHU ?
    oprosti, ali podaci su potpuno nerealni za hrvatsko trziste. to je moje misljenje.

  10. #10
    q100
    Guest
    ah ti englezi
    polo novi neudoban
    clio bolji
    ko to nama nudi hladnu vodu iz toplica

  11. #11
    Capri
    Guest
    vozih clia I 1,1 rt i mogu reći da mu je motor živahan ko moja baka od 84 godine, doma imam pola '99god i mogu reći da motor 1,4 sa 60 ks jako živahan za divno čudo ali unutrašnjost je groblje, pomalo neukusno a i kvaliteta je diskutabilna! serijska oprema je recimo volan, brzinomjer za divno čudo brojač okretaja i slične stvari, osnovna cjena prevelika a serijska oprema za×××××!! e to je moje skromno mišljenje o polu a za clia nemogu komentirat o kvaliteti unutrašnjosti jer nisam peviše obraćo pozornost na nju ali su mogli biti malo maštovitiji, za nove modele kliača nemam pojma!! ) ) )

  12. #12
    Haki
    Guest
    ja takoder vozim clija iz 1999 godine sa 1.4 motorom 75 konja i jako je udoban .Ja mislim da je novi polo napuhani lupo sa dosta prostora ali s malo opreme , prostor podize cijenu.Novi clio je bolji od novog pola.

  13. #13
    seyzmo
    Guest
    Napuhani Lupo ? bolje da ne komentiram.
    samo pitanje. Sto je onda Megane ? Ispuhani avantime ?
    kakve blesavoce, Boze moj. Ponavljam, nikoga ne branim, nikoga ne napadam, ali please ljudi, budimo objektivni malo.

  14. #14
    Haki
    Guest
    kaj si tak pametan pa zakljuci bolje.Pa ostali su glupi me tak izgleda kaj se ti tice novog megana to je obicno ×××××× pogotovo zadnji kraj meegan uopce nije lijep trebali su ga prilagoditi vremenu kojem sada zivim.Ja sam samo rekao svoje misljenje kak izgleda meni .Da ti vidis mog clija kak izgleda bolje od bilog kojeg pola novog
    )

  15. #15
    M_7
    Guest
    da dobro izgleda, jedino kaj ga moras spustit jedno pol metra...

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    a jako dobro izgleda ko svaki obicni clijo. alu felge koje su tak tak i remus. i dobro ti veli vuxa.

  17. #17
    594krešoah
    Guest
    polo je bolji od novog clia.

  18. #18
    me
    Guest
    clio je u klasi do sto konja najbolja kupnja, ali...
    ...nekako mi se cini lomljiv, osim, naravno, 2.0, to bih uzeo bez razmisljanja.
    do 10000 eura ne bih uzeo ni pola ni clia

  19. #19
    Dalibor
    Guest
    Novi Polo ima vise prostora nego Clio, jako je lijepo napravljen iznutra (zacudo!) ali izgleda ko' buhtla-Lupo, skup je ko djava a opreme ko u prici. Osobno bih uvijek kupio Clio ali nije Polo lose auto da bih imao nesto protiv njega. Ko hoce da ga kupi nek ga kupi i vozi!
    )

  20. #20
    Dac
    Guest
    za zadržavanje cijena VW kod nas najviše su krivi obožavatelji istoga. i da,polo drži cijenu,kao i ostatak njihove palete. da li je to opravdano ili nije odgovor svatko zna

    a glede Clia,razočarala me je samo skučenost unutrašnjosti,pogotovo kod vozača. pa klaustrofobiju dobijem unutra! u Polu ima više mjesta,i to je jedini koji polo može dobiti od mene. ali po ponudi prostora i njega šije Punto )

  21. #21
    Dac
    Guest
    za zadržavanje cijena VW kod nas najviše su krivi obožavatelji istoga. i da,polo drži cijenu,kao i ostatak njihove palete. da li je to opravdano ili nije odgovor svatko zna

    a glede Clia,razočarala me je samo skučenost unutrašnjosti,pogotovo kod vozača. pa klaustrofobiju dobijem unutra! u Polu ima više mjesta,i to je jedini plus koji polo može dobiti od mene. ali po ponudi prostora i njega šije Punto


  22. #22
    Buki
    Guest
    Imam clia 1.6 16V i mogu reći da sam super zadovoljan a o skučenosti pričaj nekom drugom. Vozačevo sjedalo podesivo po visini za mojih 195cm sasvim dovoljno!!

  23. #23
    seyzmo
    Guest
    Svaka cast tebi i autu.. cujemo se kada ces prodavati. Bojim se da neces dobiti za njega koliko se nadas.

  24. #24
    Dalibor
    Guest
    A na osnovu čega to misliš?
    Daj neke dokaze prije nego što to kažeš!

  25. #25
    she
    Guest
    Bravo Buky, clio je tako dražesan, ovaj novi, brz, okretan, a ni ja nisam baš niska, prostran po mjeri.
    to mi je treći reanult i ni jedan me nije izdao nikad na cesti, vjerujem da će i ovaj biti tako pouzdan.

Slične teme

  1. c2,clio,polo. molim par savjeta za i protiv!
    By tomek in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 16-10-2003, 12:34
  2. renault clio
    By 2002 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 31-07-2003, 13:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •