Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Krah njemačke autoindustrije

  1. #1
    Koko
    Guest
    Eto, samo nekoliko podataka o tome kako su se Nijemci malo zaigrali i kakve sada rezultate postižu u Njemačkoj.

    Prodaja u NJEMAČKOJ, 1-6 mj 2002 u odnosu na isto razdoblje prošle godine (ako ispred nema minusa znaci da je marka u plusu):

    Volkswagen -8,33%
    Mercedes -3,05%
    Opel -20,78%
    Ford -1,93
    Audi -0,52
    BMW 8,69%

    Rezultati ostalih:

    Renault 9,33%
    Peugeot 10,79%
    Citroen 23,44%
    Toyota 15,88%
    Suzuki 12,73%

    A što se ljubitelja Talijana tice - totalni Pushing rođo...:

    Fiat -20,01%
    Alfa -29,99%
    Lancia -54,80%
    Ferrari -4,97%

    Jedino Maserati nekako diše:
    Maserati 52,50

    Eto vam malo materijala za raspravu, da li su se Nijemci zaigrali i otkuda takav pad prodanje njihovih marki?

  2. #2
    594krešoah
    Guest
    cijena i škrta oprema su učinili svoje.ipak smo mi siromašni iako se prodaja novih automobila u zadnjih nekoliko godina dosta povećala.clio je najprodavaniji, ja mislim prije svega zbog cijene i bogatog paketa opreme.o kvaliteti se može raspravljati.ja nisam bogat, planiram kupovinu auta krajem godine, nadam se i za sada sam najbliže polu.

  3. #3
    Koko
    Guest
    Rezultati se ne odnose na Hrvtasku već na NJEMAČKU!

  4. #4
    594krešoah
    Guest
    sory.malo sam prebrzo odgovarao na ovu temu, u svakom slučaju ovi podaci me čude.pozdrav!

  5. #5
    mara
    Guest
    jedino francuzi i japanci posluju.
    ja mislim da se ljudi odlucuju na japance zato jer im je dosta toga da kupi novi auto i onda je cesceu servisu nego sa starim.TO NE ZNACI DA ONI NEMAJU GRESAKA.imaju ali PUNO PUNO manje od ostalih

  6. #6
    alfa099
    Guest
    Koko, ja sam za ovu godinu digao prodaju novih GTV-jki u Hrvatskoj za 100%... Pa sad ti reci kaj znači postotak...

  7. #7
    q10
    Guest
    ha ha ha reci mi na kreju godine rezultate koji se odnose na cijeli svjet u postoku pa brojem sam češ zaključit o čem se radi

    dečko i dolar pad pa šta surta če opet bit jak pa šta onda amerika propada

    hahaha ) ) ) ) ) )

  8. #8
    doc
    Guest
    nije mi jasno kak to da je Suzuki povecao prodaju. Pa na temelju kojih modela?

  9. #9
    Serbia GTi
    Guest
    Suzuki?
    Pa na temelju cjena/kvalitet !
    Tacno je, u zadnje vreme nemaju atraktivne modele, ali nekim ljudima je vazniji kvalitet!
    Sta ces svakakvih ima .

  10. #10
    i to je BMW-samo 6
    Guest
    http://www.autoonline.hr/Default.asp

  11. #11
    mara
    Guest
    i molim te nemoj mi vise koko s tim naslovima propast ove i one autoindustrije.to su ××××××!u ovom trenutku su jedino talijani u gadnim govnima i ni to ne znaci da ce propasti!prema tome nemoj vise jer zauzimas nepotrebno prostor

Slične teme

  1. njemačka doga!
    By jaa in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-02-2005, 01:26
  2. Upomoć svi koji znaju njemački!!
    By Igor in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-05-2004, 18:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •