Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Pravi ljetnji hit !!!

  1. #1
    VTEC
    Guest
    :URL=http://www.monet.cg.yu/zabava/GSM%20-%20Hit%20.mp3:skinite ga i uzivajte:/URL:

  2. #2
    yo
    Guest
    Jeste culi ovo, ljudi?
    Pa, ovo ce stvarno biti ljetnji hit ako ga cuje dovoljan broj ljudi?

  3. #3
    waskozo
    Guest
    Ko ovo nije cuo moze odmah pucati sebi u celo !
    Totalni hit !

  4. #4
    yo
    Guest
    Ovo je bolje i od Cece !!!
    Ludnica !

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Majko mila, ovo je najgore šta sam ikada skinuo s Interneta. Koje smeće! A vjerojatno se već vrti po zabačenim lokalima po Hrvatskoj. Čaše se lome, žene plešu po stolovima...

  6. #6
    594krešoah
    Guest
    samo rockn roll, blues, jazz i country, američki gitaristi,gibonni, to slušam što volim i nešto domaće slično ili malo drugačije što moram, ovaj gsm i ostali šund i primitivizam narodnjaka sa istoka kod mene izaziva smijeh,tugu,čuđenje a posebno je žalosno i odvratno vidjeti mlade hrvate kako padaju u trans slušajući narodnjake, pitam se imaju li što u glavi, možda piljevine ili kamenja...pozdrav rokerima, đezerima bluzerima.javite se, ja sam 594 krešo ah iz vinkovaca.

  7. #7
    _Stevo
    Guest
    cekajte el to ona mutava pjesma gsm sa pervanom? hehe koja je to glupost ali nemrem se ne strgat kad ju cujem. valjda se tri rijeci izmjenjuju a tek pervan na spotu hehe!
    594kresoah ocito imamo isti ukus za muziku s izuzetkom toga sto ja bas i ne slusam country ali ga zamjenjujem sa rockom. pozdrav!

  8. #8
    VTEC
    Guest
    Calibra,
    nemoj da se sramis sto si skinuo GSM-hit.
    Pa, ti otkidas na to, zar ne?
    Sto se sada foliras ?

  9. #9
    wow
    Guest
    Evo jos jednog hita: :URL=http://www.peterboro.net/~gthomson/org/orgasm.htm:HIT !!!:/URL:
    Klikni na female orgasm ili male orgasm !

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    VTEC, jedna od najvećih tragedija hrvatskog društva su narodnjaci i ekstaza mlade publike u svim Hrvatskim gradovima koji to slušaju. Boga mi ako ja te ljude razumijem?!?

    Jel se netko sjeća Latinice na temu tih prokletih narodnjaka? Bile su reportaže iz nekih kafića po Zagrebu i to ne u zabačenim djelovima nego i u samom centru grada. Pa to je sramota.
    Bio je Latin naveo riječi neke pjesme, išle su ovako (ako se dobro sjećam):
    "Žiletom si prerezala vene,
    čim ću da se brijem ne misliš na mene?"

    I onda to ljudi slušaju! Katastrofa!

  11. #11
    zonta
    Guest
    Ne serite narodnjaci su super za nasmijat se. Tekstovi su remek-djela narodnih umotvorina. Jedanput u par mjeseci nije loše otić na narodnu veselivu. Čisto da vidiš kak izgleda kad sve kočnice popuste, tak i za partijanja isto, ak te već ne zanima ta vrsta mizuke tek toliko da vidiš, onak sociološki promotriš

  12. #12
    VTEC
    Guest
    Calibra, daj ne seri !
    Da te ne zanima ne bi se ni pojavljivao i odgovore davao ovde !

  13. #13
    q10
    Guest
    ××××te ova stvar je šit da boli slušat

    koji samo ××××× moži pomislit da ovo je hit

    spucaj se ) ) )

  14. #14
    594krešoah
    Guest
    neki dan prolazi automobil kroz grad vinkovce, vk registracije, otvorenih prozora.iz auta grmi glasno narodnjak iz srbije ali onaj turbo folk,sa dance ritmom a dečko vozi i pjeva radosno.mislim svatko ima pravo slušati ono što želi, ali nešto ne funkcionira u ovom društvu i glavama tih nesretnih hrvata.mi smo pičke.tuđe ne damo svoje nećemo, ali tuđe od onih koji su nam ubili 15000 ljudi. koje tu sad lud a ko pametan.slušaju primitivnu glazbu, narodnjake,turbo folk, ne razumijem... ja u autu slušam blues stevie ray vaughana i pjesmu pride and joy, to je moj svijet.gibonni pozdrav i tebi !

  15. #15
    VTEC
    Guest
    597 kresou,
    ko ti je rekao da je ovaj GSM-hit iz Srbije?!?!?
    Pa, ovo je iz makedonije ili bugarske !
    A kaj bi bilo i da je iz Srbije ?
    Pa i oni slusaju nase "hitove", samo sto su nasi "hitovi" a njihovi HITOVI !

  16. #16
    Type R
    Guest
    "Eros Bosančeros" ipak ostaje broj 1.

    Meni je ipak najbolji prizor kad vidim Golfa dvicu dizela sa ogromnom KENWOOD naljepnicom, a iz auta trešti Thompson. Nek mi netko objasni na koji način su naši narodnjaci drukčiji od srpskih ili bosanskih. Isti ×××××. Sve jedni kopiraju od drugih.


  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Thompson je mila majka prema istočnom turbo folku. Mada je i on za qurac.

  18. #18
    wasto_zg
    Guest
    GSM-GSM-GSM-GSM !

    de si kupila GSM ?



  19. #19
    594krešoah
    Guest
    vtec.narodnjaci i turbo folk su ispod svih kriterija.glupi tekstovi karakterističan tremolo na vokalu, možda je za nekog hit, bez obzira da li je iz bosne, srbije, bugarske, makedonije,irana,turske,iraka ili čak iz hrvatske od vuce nema nikakvu vrijednost i ne pripada našoj kulturi.

  20. #20
    VTEC
    Guest
    Kakva nasa kultura !
    Ocemo li ozbiljno pricati ?
    Pa, mi nemamo kulturu !
    Ajde reci koja je to nasa kultura.
    Sto je to sto je karakteristicno ?
    Nemoj te nazi pristupe !
    Franjo is dead !
    Oces da izmislis neku "nasu kulturu"?

  21. #21
    594krešoah
    Guest
    vtec, nemoj se ljutiti, ne želim nikoga provocirati.istina je da mi hrvati nemamo kulture u ponašanju, ali nije samo ponašanje kultura. tradicija folklor, obrazovanje, moral, glazba umjetnost sve je to kultura jednog naroda naroda.nažalost poslije domovinskog rata svašta se izrodilo.zašto u glazbi prihvaćamo narodnjake iz srbije nešto što nije naše, zapravo sa jugoslavijom i srbijom nismo više u bratstvu i jedinstvu. ne mogu shvatiti čovjeka koji je u ratu izgubio nogu.sad je u invalidskim kolicima i sluša narodnjake iz srbije... ne razumijem. a franjo je netko koga ja nikad ne bih izabrao za predsjednika,evo ti jedan razlog. pljačka iz koje su izašli primitivci i poltroni i konvertiti, na žalost još su uvijek na rukovodećim funkcijama i rasturaju.mnogi slušaju narodnjake.

  22. #22
    okac
    Guest
    dobro zboriš

  23. #23
    Dac odlog
    Guest
    glede hita


  24. #24
    Gost
    Guest
    Nemojte, ko boga Vas molim, u istu rečenicu trpat kulturu i turbo folk ××××××.

    Ja misilm da bi sve koji slušaju takve idiotarije trebalo staviti na stup srama i kamenovati.


  25. #25
    594krešoah
    Guest
    gost u pravu si.ne treba uopće raspravljati o narodnjacima,forum nije ni mjesto za to, ajmo o automobilima.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •