Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Nema boje na Tv

  1. #1
    Cobra
    Guest
    Prije tjedan dana sam kupio Geforce2mx400 sa Tv out i grafička radi ok ali kada spojim na Tv imam sliku ali bez boje.Pokušao sam i mjijenjati Tv stavio sam grundig koji nije registrirao ništa i čim sam vratio svoj tv (gold star)pojavila se boja koja je nestala čim sam počeo otvarati eksplorer.Skinuo sam najnovije drivere i čak sam skinuo i TvTool 6.5 ali sve je isto.Spojeno je na Tv na skart ulaz sa kablom koji sam dobio sa grafičkom.Slika na Tv je oštra i dobre kvalitete ali šta god napravio namogu dobiti boju.Os je win xp a mašina je AMD athlon(tm)XP1600 .POMAGAJTE!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Alphawill
    Guest
    A koja grafička? Mislim tko ju je proizveo. Asus, MSI...??

  3. #3
    zstsrwfhdu
    Guest
    Gigabayt

  4. #4
    tv
    Guest
    Prodaj tu grafičku i kupi si neku drugu koja ima bolji tv- out ili??????

  5. #5
    Bruno
    Guest
    Vjerovatno ti je signal na NTSC signalu ,a treba ti PAL signal (kod ponuđenih nije naveden signal za Hrvatsku , ali možeš izabrati za Njemačku).

  6. #6
    Milan
    Guest
    Ja imam slican problem sa ATI Radeon 7000 Karticom. Ona ima S-VHS TV izlaz. Moj TV ima S-video (chinch) ulaz. Kada to povezem preko Odgovarajuceg adaptera dobijem sliku na TV-u ali bez boje. Kada ptobam sa starom ATI Rage 3D karticom koja ima S-video TV izlaz boja je tu. Ne znam u cemu je stvar. Probao sam sva moguca podesavanja i drajvere. Nadam se da ce nam neko pomoci da ovo rijesimo.

  7. #7
    FANCY
    Guest
    Lako moguće i da je hardware greška od proizvođaća.

  8. #8
    Cro-XP
    Guest
    U postavkama displeya postavi na pal ili jos bolje skini program Tvtool )

  9. #9
    nebitno
    Guest
    Možda ti ne valja kabel. Naime, vidio sam već gomilu laptopa koji su došli sa NTSC S-video kabelima pa su ljudi kupovali druge u hami da bi dobili boju na TV-u.

  10. #10
    Koko
    Guest
    Kabel

  11. #11
    Pametnjaković
    Guest
    Kako ste glupi, očigledno debil ne zna prebaciti s NTSC-a na PAL standard. A ako to ne zna, onda je fakat najveći idiot i uopće ne zaslužuje gledati sliku u boji.

  12. #12
    sirius
    Guest
    U tv tool-u imas opcij da biras izlaz s-vhs ili composit,probaj tu nesto meni je to pravilo probleme

  13. #13
    sheep ******
    Guest
    kad kazes da je slika ostra je li dovoljo osrtra da mozes citati tekst sa tv-a.jer ja imam gf4ti4200 gainward(650gs) i slika mi je malo mutna i svaki tekst manje ili srednje velicine nemogu procitati jer se slova spajaju

  14. #14
    Axion
    Guest
    Instaliraj drivere za grafičku ali stariju verziju od 30 i nema problema provjereno radi

  15. #15
    Tirex
    Guest
    Na notebooku imam svhs izlaz iz ATI Radeon kartice. Na TV sam uštekao adapter svhs-scart. Iz računala ide kabel svhs-chinch koji opet spajam na kabel chinch-svhs i taj ide u onaj adapter. I nema boje. Ako kablove gdje su spojeni chinch-chinch polovično odvojim tako da su chinchovi spojeni samo sa plusom tada ima boje. To je rješenje koje koristim. Inače ako spojim samo sa svhs kabelom (na obadvije strane svhs) tada nema boje. Naravno podešen je PAL.

  16. #16
    kokomo
    Guest
    Instaliraj drivere verzije ispod 30
    i sve bi trebalo raditi. Imao sam sličan problem no sada sve šljaka.

  17. #17
    Bla
    Guest
    Verzije ispod 30?! šta bi to trebalo značit?

  18. #18
    kokomo
    Guest
    Recimo driver verzija 29.42 <br><hr>

  19. #19
    bla
    Guest
    pa jel možeš dat link za neki site na netu? hvala unaprijed

  20. #20
    Bla
    Guest
    Usput ja imam ATI RADEON DDR

  21. #21
    kokomo
    Guest
    Link za g-force je www.nvidia.com, a za ATI www.ati.com <br><hr>

  22. #22
    kokomo
    Guest
    O tom problemu moeš pročitati i na www.forum.hr

Slične teme

  1. nema boje na tv-u
    By sasa_sb1 in forum Hardware
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-08-2005, 09:13
  2. Nema logike ?
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 16-11-2002, 16:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •