Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Sto kupiti za 9500-12000 eur??? U pomoć!!

  1. #1
    Dilema
    Guest
    Pitam se sto pametno kupiti za 9500 do 10000 eur? Gledam Fiata Punta - atraktivno, ali pomalo sam sumnjčav glede kvalitete...Peugeot 206 - najljepši , najukusniji, ali apsolutno najskuplji, govore mi skup servis, kvari se...Polo- zgleda OK, ali sve se nesto mora doplatiti, na kraju opet skupo...Seat Ibiza - sportski dopadljivo, losijeg interijera, neznatno jeftinija od Pola...Toyota Yaris - simpaticna, dobro opremljena, mozda malo premala, dobra cijena, kazu pouzdana, ne kvari se , s druge strane pak kruze price da ove koje su sad na akciji cool su iz Turske...pa ti sad budi pametan...

  2. #2
    Seatibiza
    Guest
    Bilo koji NOVI auto ........... to sto neki auto dolazi iz Turske ili neznam odakle sve ne nemora nista znaciti po pogledu kvalitete izrade...... ja imam godinu dana staru Ibizu SDI i mogi ti reci da sam jako zadovoljan sa kvalitetom cijeloga auta i jos vise sam zadovoljan s potrosnjom ( ispod 5 litara disela) sto je meni vazno jer svaki dan putujem na posao 45 km u jednom smijeru......... nakon 45 000 kilometara u autu nema nikakvih cvrcaka i cudnih zvukova tako da mogu reci da je Ibiza solidan auto........ ali ako kupujes benzinca moj bi izbor bio svakako Renault Clio - dopadljiv i ekonomican autic i po meni najvise dobivenog za ulozeno

  3. #3
    q10
    Guest
    ibizom polom i yarisom nečeš pogrješit
    iskreno da imam pare kupio bi pola
    ako ideš na benzince kupi yarisa ima ga susjed bobar ko kruh uz neke sitnice niša dosad preko 100kn mu nije ošlo

  4. #4
    Puntac
    Guest
    Ne budi sumnjicav i uzmi Punto

  5. #5
    Feri
    Guest
    Toyota je iz Turske a Punto iz Italije!!!!
    Vjeruj mi, Fiat uvijek daje najviše za uložen novac, a samo zagriženi švabofili i ludi azijatofili ne vole Fiat!!!!
    Punto za preporuku, a ako hoćeš polovni auto, onda uzmi baravo ili bravu!!!

  6. #6
    seyzmo
    Guest
    hahaha... i Punto se proizvodi u Turskoj.. i u Spanjolskoj... i na Tajlandu..
    eto.. samo kao informacija.
    za auto poredlazem polo, ibizu ili yarisa.

  7. #7
    Fresh
    Guest
    Ne znam jesi razmišljao o Corsi. U firmi smo kupili 5 komada-1.7 diesel, super autić, puno mjesta, mala potrošnja. Vozimo ih već 6 mjeseci, bez ikakvih problema.

  8. #8
    Andre
    Guest
    Pozdrav!
    Cuj,sta kazes na Clija?!Na cijenovnom glasu kao napovoljniji automobil u Hrvatskoj,s obzirom sto nudi!Malo je na knap odostraga,ali ako ti taj kriterij strasno ne smeta...
    S istom opremom najpovoljniji(1000EUR bolji od drugog konkurenta), kazu najkvalitetnija unutrasnjost(neznam dal je i od Pola,vjerujem da su nijanse vrlo male).
    Jos kad bi ubo neku akciju...

  9. #9
    Marijo SHG
    Guest
    Predlažem Renault THALIA ili neki drugi model.Thalia nudi dobar omjer uloženo dobiveno.Motor 1.4. 55KW benzinac provjeren na CLIJU i sa velikim prtljažnikom 510L kojeg uvijek možeš koristiti.Sve za 10000eura )

  10. #10
    deky
    Guest
    ×××× te turska thalia,možda ima mjesta,ali kako izgleda bolje da ne pričamo )

  11. #11
    R-18
    Guest
    Thalia je najružniji novi auto kojeg sam vidio. Nemogu vjerovati da je to Renault.

    Glede izrade novih auta i iz koje zemlje potječu...... , to da neme veze gdje su rađeni, to su priče za malo djecu. Od starog frend, je kupoval novu golf 4 prije 6 mjeseci i došel je do autokuče , gdje su mu rekli da taj i taj model dođe 36500 DM (dobre stare markice) . On je reko OK al da hoče Švabu. Na to su mu oni odgovorili (na moje čuđenje) ,OK ali Švaba košta 39700 DM . I ljepo on dao 3200 DM više za original. Iliti, 1600 eura.


    Zato ti ja ne vjerujem da Španjolac ima istu kvalitetu ko i Švaba.

    Pogledaj samo one Mercedese od prije 2 mjeseca , koji su bili za Azerbejđan.
    A što je najtužnije koštali su ko i u njemačkoj.

  12. #12
    ZEGA
    Guest
    SVI au auti to negdje u klasi izbor je samo tvoj...
    Seka je uzela C3 1.4HDI sa klimicom i opremicom za 12K€ htjela je fabiu ali ja sam je odgovorio, jebate fabia sa diesel motorom ubrzava 20s do 100 (1200kg)peugeot i citroen su u toj klasi motora prave zvijeri za nju C3 sa 1.4HDi 16V ima 96Ks to je mrak auto za tako mali i stedljivi diesel...

    ZEGA

Slične teme

  1. Sto pametno kupiti za 9500-12000 eur? Molim pomoc?
    By Koshmar in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 24-07-2002, 21:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •