Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 130 KS Aukcija

  1. #1
    alfa099
    Guest
    PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO, PRODANO

  2. #2
    .::.
    Guest
    koliko za početak????

  3. #3
    alfa099
    Guest
    PRODANO ZA 6 SOMOVA EURA

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    alfa××× imas koju sliku mozda. da vidim kak zgleda to.
    bez brige nisam jos zainteresiran za kupnju

  5. #5
    alfa099
    Guest
    PRODANO

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    alfa××× aj moze. ak nije bed zaletit ti se do ivanica. posto sam ja ogranicen sa prijevozom a i M_7 nema bas stalno auto. mogu i alfist_zg i bullit doc s tobom pa cemo na neku kavu.

  7. #7
    alfa099
    Guest
    PRODANO

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    alfa××× moze. ali ponavljam ne mislim kupit auto))), nego da vidim kak zgleda a i da se upoznam bar s nekim s foruma. mozda i M_7 ubode kaj iako ne vjerujem. inace je dogovoreno. kaj se mene tice mos i s gtv-jkom doc
    p.s. ima negdi moj mail pa javi na njega koji dan ti pase ak oces.

  9. #9
    M_7
    Guest
    i alfa××× jeste se ti i stevo dogovorili za dolazak u ivanic ???? onda bi ti mogli pokazati jednu 155-icu full tvornicki sredena... nesto super

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    e alfa××× ja sutra idem u zagreb pa ono ne znam ak bi se mogli nac u zagrebu makar sumnjam. a ak ti pase moze u cetvrtak ili srijedu popodne ak dodjem iz zagreba. a kaj se tice ove 155 fakat ××××na. 2.0 t.s.

  11. #11
    alfa099
    Guest
    PRODANO

  12. #12
    M_7
    Guest
    nis ja sutra idem u italiju, ali doma sam do 15 sati, nadam se da ce i stevo doci doma pa se mozemo naci ak ti nije bed doc u ivanic. ak dolazis evo ti moj broj moba pa salji sms ili zovi zato jer ja ne mogu zvat iz italije ni iz slovenije. da vidimo 145-icu, pa cemo na neku cugu...

    broj: ×××/1755668

  13. #13
    _Stevo
    Guest
    e ××××ga ja sam danas popodne tek doso iz zg a sutra sam vec na moru tak da nis od gledanja. alfa××× ak ne prodas do sredine osmog mjeseca alfu mozemo se onda negdi na cugi nac(ak nis drugo bumo gtv-jku gledali ). steta kaj se nismo nasli. bude prilike...

  14. #14
    _Stevo
    Guest
    evo mene na kontinentu!! jedva doceko da dodjem doma. alfa i jesi uspio prodat alfu?? mogli bi se nac ak oces. zavisi kaj m_7 veli.

  15. #15
    alfa099
    Guest
    PRODANO

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    sta onda, el bi mogla past kakva kavica? da vidimo kak zgleda to? kaj se mene tice mos i gtv-jku dofurat girari, alfist_zg, bullit ta kavica i za vas vrijedi!!!
    jedino ak vam je bed doc do ivanica. bum jos vidio kad idem u zg pa se mozemo i tam nac.

Slične teme

  1. Alfa Romeo 33 1.8 TD
    By Alfista do groba in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-04-2004, 13:29
  2. Alfa Romeo 155
    By ivan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-11-2002, 18:59
  3. Alfa Romeo 156 2.4 jtd
    By sebastian in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-09-2002, 19:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •