Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Nemogu oprostit curi što je spavala sa dečkima prije mene, MOLIM VAS POMOZITE!!!!!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2012
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    Nemogu oprostit curi što je spavala sa dečkima prije mene, MOLIM VAS POMOZITE!!!!!

    Ukratko,
    Imam 19 god. i sa curom sam godinu i pol, ona sad ima 20 i pol. Ona je izgubila nevinost sa 15 godina sa 4 godine starijim dečko, nakon 2 mjeseca veze. Poslije njega je bila sa bratovim prijateljem koji je imao tad 21 i spavala je sa njim prvi put nakon ni 2 tjedna veze a imala je 16. Onda je prohodala sa nekim kondukterom dok je još imala 16 a on 21, i sa njim je prvi put spavala u nekoj prostorijici na madracu nakon ni 2 tjedna i tako sa još dva dečka do svoje 18 , ovom sa kojim je bila kad je napunila 18-tu godinu je dala u autu iza njegove kuće. U te tri godine od svoje 15.-18. je bila slobodna sveukupno možda 5 mj. Kad smo se mi bili upoznali tek je napunila 19. godina i nisam ništa znao o tome svemu, sve sam donekle sazna nakon pola godine veze i to i dan danas saznajem neš novo šta je radila sa njima i to me UBIJA. nemogu opisat koliko me boli jer sam se ja čuvao za neku posebnu, i kad sam napokon, sa skoro napunjenih 18. godina, pomislio da je ona ta prava, i kad sam to sve saznao, shrvalo me do bola, nemožete pojmit tu bol. Neznam šta da radim, nekad mi se tolko gadi zbog svih stvari što je radi da joj nedam da me pipne. I ona se sad ljuti na mene što sam ja u ku*** i neam volje za njom zbog toga pa se pobrala van iz stana. Neznam ljudi šta da radim, jel ima itko sa sličnim iskustvom ili savjetom. Molim vas pomozite, hvala.

  2. #2
    Junior Member Flyby's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    Najbolje da si nađeš djevicu, koju nitko nije taka. Probaj na vjeronauku, ali samo gledaj mlađe jer one starije su već tko zna u kakvom stanju. Znači, idi na mise, vjeronauk i ziher ćeš si naći neku koju nitko nije taka.

Slične teme

  1. MOLIM VAS,POMOZITE
    By lina in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 24-08-2004, 14:29

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •