Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 115

Tema: najopakije aute koje ste vozili,koji su???

  1. #26
    seyzmo
    Guest
    najbrzi ?
    ne bih se slozio. procitaj malo bolje popis.
    Ne kazem nista lose o "twin turbo-u", ali mi se cini da nisi bas dobro gledao koji su sve auti navedeni.

  2. #27
    Capri
    Guest
    one and only ford capri mkI ) ) )

  3. #28
    gardista
    Guest
    Kakve ste sve aute nabrojali,cisto me sram reci da imam Calibru Turbo 4x4 2,0i 16 v
    6,5 do stotke,250 krajnja brzina.

  4. #29
    Calibra Zender
    Guest
    Gardista, štoperica i brzinomjer ti debelo krivo rade!

  5. #30
    seyzmo
    Guest
    6,5 cega ? sekundi nije sigurno.
    Bojim se da si malo pretjerao.
    Oko 7 mozda ?

  6. #31
    Calibra Zender
    Guest
    6.8 da budemo precizniji, a krajnja je 245! A dobronamjerni će dodati kako su godine ipak još nešto dodale, a nešto oduzele!

  7. #32
    alfa099
    Guest
    Alo Capri!
    1969.godine, moj je stari kupio jedan od prvih Caprija na ovim prostorima i prvi 175 GT. Srebrno plavi metalik, kožna sjedala, bezbroj čukica... auto je bio zakon.
    Onda nas se puno rodilo u obitelji pa ga je prodao jer nismo svi stali unutra...
    Pa je kupio kombija...
    A kad je moj buraz položio vozački, otkupio ga je natrag od vlasnice koja ga je vozila od 1978-88.
    I sredio ga je do jaja, sve novo po narudžbi.
    I jedne ga je zime, 1992. raspilio neregistrirani Opel Combo s pijanim vozačem, a Capri je završio na otpadu!
    Capri je strašan auto!

  8. #33
    Capri
    Guest
    moj je bio 1970g. sa 1,6l motorom nažalost rednim, cjeloga sam sredio(1,5g sam ga slagao) i nakraju ga morao prodat zbog financijskih razloga, vozio ga 1 g., ali neka ako ima boga opet ga bum kupil!! skoro sam proplakao kad sam ga prodavao,od svih auta koje sam imao jedino mi je njega bilo žao, a baš je bio lipi žuti, 4 okrugla fara, zatamnjene šajbe,crno žute petokrake alu felge, mjuza ....
    kad god ga se sjetim prođu me trnci...

  9. #34
    Yokosuka/
    Guest
    ..Nissan 300 ZX twin turbo, koliko je samo pružio zadovoljstva a proizveden daleke 91., ma svaka čast tom twin turbo šestaku...

  10. #35
    WRC
    Guest
    McLaren F1 - munja... Jaguar XJ220 - divlja zadnji kraj... Supra - uzitak je bacat kontru u zavojima...

  11. #36
    seyzmo
    Guest
    ufff

  12. #37
    Yokosuka/
    Guest
    ..300 ZX twin turbo ide do 100km/h za 6.3 sec, dok mu do 200km/h treba 26 sec...

  13. #38
    slika sve govori
    Guest
    to mi je nesto najopakije sta sam vozio,sad sam trenutno na fordu taban

  14. #39
    mytbyte
    Guest
    Upravo sam se vratio s mora, pa moja ispravka TRANS AM-u dosta kasni ali ipak...

    RX-7 je Mazda, a ne Toyota...želim vjerovati da ti se greška slučajno potkrala jer inače ))

    Inače nominalno najjače što sam ja vozio je Fiat Stilo 131 KS, ali ne izgleda ko da ima toliko, tako da ne mogu reći da sam vozio neku pravu pilu...

  15. #40
    rale
    Guest
    ferrari 328 gts
    porsche 928s
    maserati spider(cca 88-89g)
    infinity Q45

  16. #41
    BRZ NA PAPUČICI
    Guest
    Audi A4 2.6 V6

  17. #42
    štef žuti
    Guest
    Peglica 700 ,na plin ,da znate kak to ××××no ide.

  18. #43
    Ercegovac
    Guest
    Bome ovdje ima navedenih nekih ××××nih auta...cime se vi djeco bavite da imate pristup takvim autima...i ja bih takav poso

  19. #44
    Capri
    Guest
    a svašta se nađe na parkingu u sitne jutarnje sate ) ) )

  20. #45
    m3
    Guest
    Yamaha R1 s akrapovicem, cipom i jos par stvari,170 ks, 0-100=2.4 sekunde, maksimala 305 km/h. A sto se tice auta M5.

  21. #46
    INTCP
    Guest
    akrapović, hahahah pa mene bi bilo sram da mi tako nešto piše na takvoj zvjeri. Osim toga od stručnih ljudi trkača čuo sam da je akrapović smeće i šta se tiče zvuka i snage.

  22. #47
    seyzmo
    Guest
    jesi probao ?
    ne branim nikoga, ne napadam nikoga.
    ali brate probaj, pa pricaj.
    Vozio sam bandita 1200 sa akrapovicem. ufff

  23. #48
    m3
    Guest
    Ovo je najveca glupost sto sam cuo! Da akrapovic ne valja ne bi ga koristili gotovo svi motori u superbike-u! Ako su iz Slovenije ne znaci da ne znaju pravit auspuhe. Ovo je tipican primjer ljubomore na ljude koji su uspjeli iz ovih krajeva. Zato smo i imali rat i zato je ovo podrucje svijeta najbjednije!

  24. #49
    Capri
    Guest
    kad kupim motor samo akrapović dolazi u obzir!!

  25. #50
    >OSIJEK<
    Guest
    BMW 328 E46 (BMW road show u Osijeku),Alfa 156 2.0,Hyundai Santa Fe 2.7 V6 i Renault Clio I 1.8 16V.Moram priznati da me ovaj zadnji jako iznenadio,opaka kolica.Naravno da to nisu svi auti koje sam imao priliku voziti,ali ti su jedini vrijedni spomena.

Slične teme

  1. najbolji automobil koji ste vozili
    By Josh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 13-07-2004, 21:31
  2. Smiju li Cigani voziti aute koji nisu Mercedes ili BMW?
    By Rom Bagarić in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-03-2003, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •