Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: najopakije aute koje ste vozili,koji su???

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    major
    Guest
    naslov sve govri,a na vama je da samo navedete,iskustava malo

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Maserati 4.24V. To je 2.0 biturbo motor sa 250 KS. Njega sam vozil duže, a Porschea 996, samo na kratko.

    I kaj reći o dojmovima!!!???

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    najopakiji??? definitivno trabant od uje. ××××ga nema covek kaj delat pa se zajebava sa slaganjem trabanta)) sjeban auto, kocnice nisu bas najbolje, mjenjac sjeban do bola, volan ××××n, pravi sportski trokraki, najbolji dio auta. mali je miran ko beba samo da su gume napumpane kak spada ovak zavlaci na desno)
    najjaci auto??? golf 2 1.8 90 ks isto od uje. ××××ga sretan sam kad dobim nekaj da se vozim
    a najcesce djiram astru nasu 1.4. bio neki dan sa starim na micevcu i probo jedan krug. ××××n gust fakat ××××n. steta kaj sam samo jedan ali pisalo je da je zabranjeno djirat se po stazi pa reko aj nek vam bude. al tak i tak nema nikog pa sam mogo jos

  4. #4
    594krešoah
    Guest
    peugeot 607 3.0 210 ks, ful oprema.samo kratko na test vožnji ali ipak najbolji i najjači koji sam vozio.

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Audi RS6 4.2 V8 biturbo 382 kW/450 KS, 4.5 s do stotke, max. 250 (elektronika).
    Voznja je bila pogubna za zeludac (Nordschleiffe, alte Nurburgring).

  6. #6
    bullit
    Guest
    Formula Opel Lotus, sve drugo se moze sakriti (M3 E36, Subaru Impreza Turbo, 911 C4, 928 GTS 944 Turbo i obicni, Celica 4WD Turbo, 300 ZX Twin Turbo, S2000, Integra Type R, GTV V6 Turbo, Maserati 4.24, Calibra Turbo...i,naravno, moja petarda, vjerojatno najzabavniji auto za voziti) ak se sjetim jos necega, javim

Slične teme

  1. najbolji automobil koji ste vozili
    By Josh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 13-07-2004, 21:31
  2. Smiju li Cigani voziti aute koji nisu Mercedes ili BMW?
    By Rom Bagarić in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-03-2003, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •