Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: najopakije aute koje ste vozili,koji su???

  1. #1
    major
    Guest
    naslov sve govri,a na vama je da samo navedete,iskustava malo

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Maserati 4.24V. To je 2.0 biturbo motor sa 250 KS. Njega sam vozil duže, a Porschea 996, samo na kratko.

    I kaj reći o dojmovima!!!???

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    najopakiji??? definitivno trabant od uje. ××××ga nema covek kaj delat pa se zajebava sa slaganjem trabanta)) sjeban auto, kocnice nisu bas najbolje, mjenjac sjeban do bola, volan ××××n, pravi sportski trokraki, najbolji dio auta. mali je miran ko beba samo da su gume napumpane kak spada ovak zavlaci na desno)
    najjaci auto??? golf 2 1.8 90 ks isto od uje. ××××ga sretan sam kad dobim nekaj da se vozim
    a najcesce djiram astru nasu 1.4. bio neki dan sa starim na micevcu i probo jedan krug. ××××n gust fakat ××××n. steta kaj sam samo jedan ali pisalo je da je zabranjeno djirat se po stazi pa reko aj nek vam bude. al tak i tak nema nikog pa sam mogo jos

  4. #4
    594krešoah
    Guest
    peugeot 607 3.0 210 ks, ful oprema.samo kratko na test vožnji ali ipak najbolji i najjači koji sam vozio.

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Audi RS6 4.2 V8 biturbo 382 kW/450 KS, 4.5 s do stotke, max. 250 (elektronika).
    Voznja je bila pogubna za zeludac (Nordschleiffe, alte Nurburgring).

  6. #6
    bullit
    Guest
    Formula Opel Lotus, sve drugo se moze sakriti (M3 E36, Subaru Impreza Turbo, 911 C4, 928 GTS 944 Turbo i obicni, Celica 4WD Turbo, 300 ZX Twin Turbo, S2000, Integra Type R, GTV V6 Turbo, Maserati 4.24, Calibra Turbo...i,naravno, moja petarda, vjerojatno najzabavniji auto za voziti) ak se sjetim jos necega, javim

  7. #7
    TRANS AM
    Guest
    Seyzmo,

    ak se ne varam naziv teme je bio: "najopakiji auti koje ste vozili", a ne sanjali! Audi RS6, predstavljen je tek ovo proljeće u Genevi i ima 331kw i do stotke 4,7 sec. O tome kako si ga vozio možeš pričati nekome drugome, tim više što se razbacuješ krivim podacima!

    Bullit-e,

    Formula Opel lotus je ipak bolid i feeling sjedenja na podu, skroz naprijed između kotača je potpuno drugi svemir u odnosu na sve ostale, pogotovo cestovne automobile. Vozio sam karting, pretpostavljam da je osječaj sličan samo puno žešći. Zavidim ti na tom iskustvu. Koliko ti je trebalo da se navikneš, da izvoziš brzo, bez rolanja zadnjeg kraja?

    Btw, 924, 944, 928, 911, Cadillac STS (jako brza limuzina), Corvette 5.7, tvornički pojačanu Greenwood Corvette-u 6.0, Trans Am 6,6. (brutalan) Toyota RX-7 (wankel je opak), Hondu Integru Type R, Nissan ZX 300 twin turbo, BMW M5, Toyotu Supru 3.0 turbo ...
    ... imao sam tu sreću što sam kao novinar radio u raznim medijima, pa sam bio na brojnim testovima, upoznao škvadru s dobrim pilama, ljude iz klubova ...

    Najveće razočaranje: škoda octavia 1.8T
    Najžešća pila: Elfer twin turbo (911)

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Moram priznati da zavidim Bullitu na povećem popisu...prednost posla kojim se bavi.

  9. #9
    bullit
    Guest
    Znao sam da cu se sjetiti jos necega... trkaca Mazda 323 GT-R 4WD Turbo, Chevy Corvette, Punto GT koji sam slagao za Auto Show 97 itd.

    Trans Am, feeling je vrhunski. Treba vremena da skontas, ali nakon 20-30 krugova vec se umoris. Zato jedva cekas slijedecu priliku, ali ubrzanje je Fu.... unebeliveable. Sjedis na podu, prije dvojke i Zagrebackog na kocenju sve struze i trese jer drapas podom p asfaltu, ali drzi do jaja.
    Kako je rekao Sola, legalizirana droga, i fakat je, nikad dosta....

  10. #10
    alfist_zg
    Guest
    o mamicu vam, pa svi neke teske pile ste isprobavali...
    ja nisam bas tako bogat iskustvom sa super brzim autima...
    najjaci koji sam vozio, je bila Alfa GTV V6 turbo.(meni dovoljno brzo )

  11. #11
    seyzmo
    Guest
    Hmm, trans-am, vidim da se nismo jos upoznali. Da jesmo, mozda bi znao da sam ja (zbog posla) taj auto vozio prije Geneve. Ako sam pogrijesio za podatke, sorry, citam iz sluzbenog kataloga.

  12. #12
    Frenki
    Guest
    Jel ko ganjal Mitsubishi Lancer Evolution 7 i Subaru Imprezu STI, bilo novu ili staru? Ako je, ko leži bolje i ko ide bolje?
    Ljudi riječ je o okladi između mene i prijatelja, koji se zbog toga krvimo već mjesecima, otkad su izašli u prodaju ti novi modeli. Prije smo se svađali između stare Impreze STI i Evolution 6. Ako je neko to dvoje ganjal, nek veli kakvi su dojmovi. Fala!

  13. #13
    EasyRide
    Guest
    Alfa 33 TD

  14. #14
    Koko
    Guest
    BMW Z8... San snova... Može se voziti penzionerski, no kada ga se stisne ide fantastično, a isto tako leži... 6 brzina, a u četvrtoj do 210...
    Ferrari 355 također, no on me nije toliko impresionirao... )

  15. #15
    doc
    Guest
    GTA sportwagon, od kad sam je vozio svake noci je sanjam....

  16. #16
    cuore sportivo
    Guest
    ferrari Modena(nesto nezboravno),alfu GTA obicnu, Audi TT 180ks,audi 100 s4, audi RS4,neke maseratije malo starije,ali opet dosta jake....

  17. #17
    EasyRide
    Guest
    sta se tu nebi trebali upisivati NAJOPAKIJI auti?! šta je opako u modeni? ili m3? da nemaju 350-400ks bili bi pitomi kao opel corsa, i po izgledu nježni kao nova e-klasa,

  18. #18
    majstor pijeska
    Guest
    Peugeot 605 3.0 v6 24v .

  19. #19
    cuore sportivo
    Guest
    da imas pravo,MODENA je jako pitoma nezaslujuje komentar,i tako je vozis svaki dan,svako je ima...,ma to je ××××× od auta....

  20. #20
    Jam on it
    Guest
    Al je zato 348 ××××n...nema servo kočnice, kuplung težak sto kila, servo volan je san...a feeling je do jaja...

  21. #21
    ziko
    Guest
    golf IV sa nekih 195ks (nabrijan)
    nista jace, ××××no iskustvo!
    imao je šlape 235/45 z8

  22. #22
    gnoj
    Guest
    pa to su pree gume za korito, treba da bude 335/25/20 pa da svi ti silni konji mogu krenuti s mjesta.

  23. #23
    cuore sportivo
    Guest
    vidio sam u rijeci jednu zensku ima na golfu iv 18cola,a unutra skace jadna,trazi bubrege po autu,a auto izgleda odvrato,gume strse van,ma uzas

  24. #24
    Ercegovac
    Guest
    Suzuki Maruti!!!
    definitivno najopakiji
    ja s njim niz svibanjcicu prema tunelu (Zagreb, nizbridica od 45 stupnjeva) kad mi je kocnica samo propala...kakvi bubrezi? Srce sam trazio kad sam se u grmlju zaustavio

  25. #25
    SAMO MALO
    Guest
    NISSAN 300ZX BITURBO,

    100% NAJBRZI OD SVIH GORE NAVEDENIH, PRAVI METAK...NE BIH GA NIKAD KUPIO

Slične teme

  1. najbolji automobil koji ste vozili
    By Josh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 13-07-2004, 21:31
  2. Smiju li Cigani voziti aute koji nisu Mercedes ili BMW?
    By Rom Bagarić in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-03-2003, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •