Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 30 od 30

Tema: Audi A8

  1. #26
    Dr.Nele
    Guest
    Zamolio bih da neko ko ima pristup podatcima da cinjenice tj.podatke o snazi i okretnom momentu Mercedesovog"najboljeg dizela na svijetu"220 CDI i 2.2 HDI iz PSA koncerna.Sami ce brojevi reci koji je od njih "razvikan" a koji krci put na trzistu na osnovu svojih vrijednosti!!A sto se tice FAP-a,pa cujte oni su ga izmislili i zasto se ne bi hvalili i ponosili njime kad su bas oni ti koji su se toga sjetili i ulozili novce u razvoj.Ako prave "najcisce"dizele(trenutno) zasto im se to osporava a sve sto Svabo napravi je tako veliko i vazno makar to neko drugi prije njih napravio a oni samo usavrsili.Znam, znam "svabo je svabo" ali budite malo realni i objektivni pa priznajte trud drugih proizvodjaca na polju razvoja nove tehnologije.Zivio LHM!!!

  2. #27
    mara
    Guest
    ma ne dizem ja svabe u nebo nego samo kazem, da ako cemo gledati tradiciju kako stalno govore alfisti onda su tu svabe podosta u prednosti sa dizelima.
    ali ja nekazem da netko drugi nece napraviti bolji dizel.
    inace na testu BMW 740, mercedes S 400cdi i A8 3,3 TDI poredak je bio ovakav
    1.mercedes
    2.A8
    3:bmw
    audi ima samo 3,3 litre a ovi imaju po 4 litre a to je velika razlika

  3. #28
    Calibra Zender
    Guest
    Nele, nema danas više kompromisa kod dizela. Danas dize više ne smije bučiti, dimiti, ujutro buditi susjede, ne smije biti trom...Oni danas s common railom rade tiho i idu skoro ko benzinci, neki i brže. A PEUGEOTOVI DIZELI SU SPORI, SPORI, SPORI, NAJSPORIJI!!! 13, 14 SEKUNDI DO STO U 406 I 307 NIJE DOVOLJO NA KONKURENCIJU!

  4. #29
    VR6
    Guest
    Mercedes E220 CDI
    Snaga: 105kw/143KS
    Okretni momenat: 315Nm pri 1800 o/min
    Tezina: 1590 KG
    Ubrzanje do 100 km/h - 10.4
    Maksimalna brzina 213 km/h
    Prosjecna potrosnja 6.2 l/100km

    Peugeot 607 2.2 HDI
    Snaga: 98kw/133KS
    Okretni momenat: 317Nm pri 2000 o/min
    Tezina: 1610 KG
    Ubrzanje do 100 km/h - 10.6
    Maksimalna brzina 205 km/h
    Prosjecna potrosnja 6.8 l/100km

    Nevidim neku posebnu prednost 2.2 HDI-a koja bi opravdala tvoju recenicu: "Sami ce brojevi reci koji je od njih "razvikan" a koji krci put na trzistu na osnovu svojih vrijednosti!!"

  5. #30
    Calibra Zender
    Guest
    Prvu puta da moram potvrditi VR6. Ubrzanje Mercedesa bilo bi još i bolje, ali je Mercedes poznat po dužim omjerima u mjenjaču i time s istom snagom pere konkurenciju u krajnjoj brzini. A da su ti omjeri malo skraćeni, krajnja brzina bi bila jednaka konkurenciji, a ubrzanje još bolje!

Slične teme

  1. BMW M3 vs Audi S4
    By B in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 19-11-2004, 20:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •