Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: problemi s alfom

  1. #1
    edvard
    Guest
    Kupio sam novu alfu 147 2.4 JTD i imam s njom samo probleme. Jedina dobra stvar je lezanje na cesti, ali je motor katastrofalan. Trosi 1 l ulja na 1000 km (novi motor!), trese kao traktor i ima zvuk kao traktor. Susjedi me pitaju jesam li unutra ugradio traktorski motor da manje trosi. Prije sam imao golfa TDI i s njim presao 300.000 km bez bilo kakvih problema i jos ga dobro prodao

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    A gdi si ti kupio 147 2.4 jtd?

  3. #3
    edvard
    Guest
    e neznalico 2.4 JTD ima 140ks,pa se sad ti pravi pametan da nesto znas,a inace taj se masina ugrađuje i u vecu 156

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Ma nigdje ju nije kupio nego ××××. Istu je foru pokušao prodati na Iskonovom forumu, ali su ga popljuvali.
    Alfa 147 2.4 JTD se NE proizvodi!!!

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, pa zato i kažem...

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Prvo, neznalico, 2,4 JTD izvlači 150 KS, a ne 140. Drugo, ugrađuje se u 156-icu, ali ne i u 147-icu, barem ne zasad.
    Očeš mi sad još prodavat spike da si je posebno naručio?

  7. #7
    edvard
    Guest
    stari moj kad je budes imao nesto pricaj,uzmi au6to blic i procitaj da se ta masina ugrađuje,mozda ima 150ks nisam siguran ali je jako los stroj,mjenjam za golfa 4 2.5 tdi

  8. #8
    Delta
    Guest
    Kak niste culi za Alfu 147 2.4 jtd-i
    by edi tuning i ima 192 ks.

  9. #9
    edvard
    Guest
    nemaš pojma seljačino neuka... daj da te vidim kako bi odero Golfa TDI 4 motion sa 180 konja sa nabrijanom alfom,seljacino nema te alfe koja bi oprala golfa ,razmisljas seljacki,vozis seljacki auto a onda mi tu nesto sers,mrš

  10. #10
    edvard
    Guest
    GOLF TDI, 195 cv, High line, 02/02. god., sivi metalic, full oprema,gde je alfin odgovr na ovo

  11. #11
    Delta
    Guest
    Kad ti neka seljačina sa seljačkim autom ide na živce onda mu kazes :Koji ××××× ×××ך i marš (gdje već hoćes dotičnu osobu poslati). Ajde sad lijepo ponovi da te svi razumijemo ,ovak je bez veze.

  12. #12
    alfist_zg
    Guest
    evo nam novog "turbodizla"...ekipa koja je duze na ovom forumu sigurno se sjeca tog mesara.
    ovo mu je ocito brat blizanac....

    ha ha, alfa 147 2.4JTD...

  13. #13
    suljo
    Guest
    Sam si kriv kada nakon golfa kupujes talijansko smece. Zar ne znas da su dizel-alfe poznate po losim motorima. Npr. od tresnje im nakon 1000.000 km (ako motor izdrzi) karoserija doslovno puca. Pa ne ugraduje alfa bez razloga u 156 opelov dizel. VW je izmislio TDI motor i poznato je da su njihovi dizeli najkvalitetniji i da bez problema prelaze preko 300.000 km.

  14. #14
    foxx
    Guest
    E moj Suljo....to o VAG u je sigurno zbog Golfa sarajevo...ali naučiti ćeš još si mlad....definitivno najkvalitetnije, najbolje i najdugotrajnije diesel mašine proizvodi nažalost Mercedes..isto tako moraš znati da su sve diesel mašine ispod 2,5L smeća....a isto tako moraš znati da jedan auto fan..zagriženi....ni ne razmišlja o dieselu..

    pozdrav iz Rijeke.

  15. #15
    111222
    Guest
    Nisam neki ljubitelj Alfe ali ko baca Golfa TDI u savrsenstvo taj mora bit ili debil ili nikad nije ni vozio AUTO.

  16. #16
    suljo&co
    Guest
    jest dobar je njemac(audi,bmw,opel wv),sve osim forda,to je najvece smece od auta,od kvalitete pa do dizajna,pogledaj na sta lici onaj novi mondeo,uzas,katastrfa

  17. #17
    foxx
    Guest
    BRAVOOOO SULJOOOO...uspio si pogoditi...konačno...dugo ti je trebalo??

  18. #18
    Jam on it
    Guest
    Dragi edvarde! Kad su tvoje postove pročitali u Milanu i Torinu bili su jako zabrinuti! Konačno su otkrili tko im je maznuo novu 147-cu koja je u planu tek za 2 godine...
    ...majstore, drž se golfa i ne gnoji u kanti od Alfe...ostavi se talijana i pozdravi ekipu iz tkoznakojeg časopisa gdje si pročitao takve bedastoće...i sanjaj novog Golfa VI za 18.rođendan...

  19. #19
    Avus
    Guest
    Nisam znao da postoji alfa 147 sa motorom 2.4 Ili ti neznas nista o kolima, ili su pogresili u alfi sto je verovatno....

  20. #20
    Avus
    Guest
    Bravo stari! Jedi dovar auto so Audi i VW!

  21. #21
    zonta
    Guest
    evo kad netko stalno na iskonovom forumu zove na vidiauto.com, pa se svakakvih majmuna skupi

  22. #22
    alfist_zg
    Guest
    a bas smo bili fini i civilizirani

  23. #23
    doc
    Guest
    edvarde, sta sanjas da vozis Alfe pa se budis sav u znoju kad shvatis da vozis Golf 1 dizel za kojeg svaki dan molis da upali. A susjed valjda ima novu 147 pa te ubija jal. E tesko je tebi, kad nemas niti malo mozga u glavi. Dobro da nisi svjestan toga.

  24. #24
    edvard
    Guest
    evo jutros sam se probudio u novome golfu iv 2.8 tdi 193 ks i sad sam na konju za vjeke vjekova,ah dobro da sam se rijesio te alfe,morao sam trazit ko ce je uzet na poklon,××××te niko nije htio,sta je to,skoro sam isao u metis da mi je procjena ako bi uopce uzeli za staro železo,i ljudi manje srat i ne dizat u nebesa nesto sta ne valja,valjda sam bio napusen taj dan kad odlucih uci u alfin salon,nikad vise

  25. #25
    edvard
    Guest
    U Belgiji vidio preradu Golfa 4 sa preradenim motorom iz Audija RS4 sa 1000 Ks! stari moj bio test u auto klobo,covjece pere ferrarija 575 m ko bebe zvecku,ma nema do njemca,toliko tek

Slične teme

  1. WoW FPS problemi
    By level in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-09-2010, 17:42
  2. DDR ram problemi
    By Hell_Blazer in forum Hardware
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-04-2005, 20:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •