Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: VW PHAETON

  1. #1
    RENAULT FAN
    Guest

    Molim vaše mišljenje o ovome automobilu
    KATASTROFA

  2. #2
    VR6
    Guest
    Nisam se vozio, izgleda vrhunski, bar po raznim reklamama. Kada ga vidim uzivo znat cu kako stvarno izgleda... Po prodaji u Njemackoj je nadmasio do sada vodecu S-Klasu. I to valjda nesto govori. Jedino sto mi se ne svidja je onaj nazad displej za klimu, zauzme puno mjesta a samo za to sluzi, trebali su staviti klimu plus TV, pa kad neko zeli moze gledati i TV. Ali i ovako je ok, valjda ti poslovni ljudi kojim je namjenjen Phaeton, nemaju vremena za gledanje TV-a.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Odakle ti VR6 to da je nadmašio S-klasu? Ne napadam te nego samo pitam jer sam ja čuo sasvim oprečne informacije. Navodno su ga Ameri u potpunosti odjebali, a ni Europljani ga baš nisu razgrabili.

  4. #4
    594krešoah
    Guest
    polako ljudi.phaetona čeka teška bitka za tržište.malo je rano prognozirati neuspjeh.auto je ok. čak i cijenom nešto povoljniji od bmw 7 i mercdesa s.ja sam za bmw 7 makar i u snovima.

  5. #5
    VR6
    Guest
    Volkswagen Phaeton nadmašio Mercedesovu S-klasu

    Najluksuzniji model njemackog Volkswagena odlicno je zapoceo tržišni nastup, zadavši konkurenciji mnogo briga.

    Novi Volkswagenov luksuzni model Phaeton, opremljen je 6-litarskim W12 motorom snage 420 KS i najveceg okretnog momenta od 550 Nm. Sustav 4MOTION zadužen je za stalni pogon na sva cetiri kotaca, a za prijenos snage brine petostupanjski automatski mjenjac. Najveca brzina elektronski je ogranicena na 250 km/h. Automobil je dug 5,06; širok 1,90 i visok 1,45 metara.

    Prema statistikama njemackog KBA Phaeton je tijekom svibnja na njemackom tržištu luksuzne klase izazvao pravu pomutnju, srušivši dotad neprikosnovenog kralja, Mercedesovu S-klasu, s najviše pozicije po broju prodanih automobila. Volkswagen je u spomenutom mjesecu uspio prodati 1063 Phaetona, cime je zauzeo 28,6% tržišta u toj klasi.

    Uzeto sa www.vip.hr, rubrika Automobili.

    Tamo imaju i informacije i slike novog Audia A8, nazad mi se svidja, naprijed mi i nije nesto prema onoj tamo slici, lici pomalo na Mitsubishi Evo 7 sprijeda.

  6. #6
    doc
    Guest
    Ja sam citao da je prodaja potpuno podbacila. Bilo je svega oko 2000 narudzbi do kraja godine. Mislim da je prodaja podbacila zbog nedostataka inovacija. Prije nego su ga pustili u prodaju hvalili su ga razno raznim inovacijama, a na kraju jedino sta je novo je 4-zonski klima uredjaj. Izostao je njegov najveci adut V10 TDI. Sve u svemu, sad mu kao sto vidimo dolazi i novi A8 tako da ne vjerujem da ce Phateon biti pozitiavn projekt VW-a.

  7. #7
    BM
    Guest
    Još jedan konfekcijski proizvod totalno srozanog VAG-a. KOMA


  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Octavia, Superb, Passat, Phaeton,...pa tko više razlikuje jedan od drugog. Svi su isti samo je dužina različita.

  9. #9
    alfist_zg
    Guest
    ha ha Calibra, to je to ....to je to.
    ) ) )

  10. #10
    Girrari
    Guest
    OK VR6 ako ti tako kažeš. Ja sam negdje čitao nešto vrlo slično ovome kaj je Dottore napisao.

  11. #11
    Calibra Zender
    Guest
    Alfist_zg, pa kaj nije tak? Pa ko krumpiri su! Svi isti, gnjili i neugledni!

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Još bi si najprije od svih kupil Superba.
    Dobiješ isto ×××××× kao i Passat/Phaeton, ali te bar ne opljačkaju ko ovi pravi švabe.

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Živa istina Girrari, jedino bi trebao iz volana iščupati onu zelenu kokoš (ili šta već je) pa da ne vidim znak! )

  14. #14
    VR6
    Guest
    I ja sam to prije citao, u nekom Auto Blicu cini mi se, da ce prodaja VW Phaetona ici slabo, jel se ljudi boje pada vrijednosti automobila. Ali to je vise bilo ono u stilu prognoza, a ovo mi se na VIP cini kao novija vijest, pa tako izgleda da prodaja ide.

    Sada, zavisi sta sve tu spada, ono u pocetku je bilo 1000 prodatih, mozda su ta vozila tek u ovom mjesecu bila isporucena, pa se to racuna u ovih 1063 komada. A ako je ovo prodaja bez toga, onda je ovo fin rezultat. Al da bi se vidjeli stvarni rezultati prodaje, treba pricekati jos par mjeseci...

    A doc, taj TDI V10 ce doci negdje krajem godine u prodaju.

    Calibra: "Octavia, Superb, Passat, Phaeton,...pa tko više razlikuje jedan od drugog. Svi su isti samo je dužina razlicita."

    Pa svi proizvodjaci sada pokusavaju da se drze nekog svoga dizajna, i sve vise modeli se samo u tome i razlikuju.

    Audi
    Alfa
    Mercedes-Benz

    Da ne nabrajam dalje, svi se drze svojih okvira.

    Audi A4, A6 slicni, mada je meni ipak lijepsi A6.
    Alfa 147 i 156, da nema 147 onu duzu prednju masku, tesko bi ih sprijeda i razlikovao.
    Mercedes, svi su slicni, CL i SL se sprijeda skoro ne razlikuju, itd...

    Svi proizvodjaci zele da imaju svojstven dizajn, ali ne toliko razlike u modelima koliko u marki.

    Znaci, kad vidis Alfu da ne pomislis, ono je VW.

    Sada ces tesko naci dva proizvodjaca koje ces tako lako pobrkati.

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    Reko sam da neću više, ali ne mogu...jače je od mene...

    "Sada ces tesko naci dva proizvodjaca koje ces tako lako pobrkati."

    VW, Škoda, Audi - KRUMPIRI! SVI SU ISTI!

    Neću više, obećajem!

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Dobro VR6, zaista nisi normalan.

    Ovo za Alfu 156 i 147 ti je provala godine, dok je ona za zvuk Cavallina definitivno stoljeća.
    Ajde da si još rekao da se mogu pobrkati odostraga 156 i 166, to bi ti još progledao kroz prste, ali ovo!!!???
    156 i 147 nemaju apsolutno ništa sličnoga, osim sada u redizajnu 156-ice je sličan (da ne kažem isti) kokpit.

    A nove Škode i VW-i se lako mogu pobrkati izdaleka (nazovimo ih različitim firmama). Mene isto smeta kaj su A6 i A4 skoro identični, a sada im se priključuje i novi A8. Također i nova 5-ica je smanjena 7-ica. Mercedese neću ni spominjati. C, E, S- sve isto ko jaje jajetu, samo je razlika u gabaritima.

  17. #17
    VR6
    Guest
    Znao sam da su ovi malo, al i ti...

    Napisao sam:

    "Alfa 147 i 156, da nema 147 onu duzu prednju masku, tesko bi ih sprijeda i razlikovao"

    Sprijeda kako pise, sto je vrlo tacno.

    "Ovo za Alfu 156 i 147 ti je provala godine, dok je ona za zvuk Cavallina definitivno stoljeca"

    Ako ces o tome, onda je ovo jos veca:

    "Lakse cu prepoznati "C, E, S- sve isto ko jaje jajetu, samo je razlika u gabaritima."

    C klasa ima 2 spojena okrugla svijetla, E klasa dva odvojena, S klasa uopste nema okrugla svijetla, znaci tu su razlike mnogo vece, jedino nazad su vrlo slicni.

    A gledaj Alfe:

    147


    156


    Ovdje sam ti stavio slike, da odmah vidis koliko jedna drugoj lice.

    Vrata, retrovizori, kvake, skoro potpuno identicno.

    Ne znam kako nisi upucen u to, ali Alfa 147 je radjena tako sto je skracena 156, kazu da zbog toga i ima onako lose rezultate crash testa.

    Pogledaj prednju haubu 147 i 156 i ono okolo. Kao sto rece, samo prakticno prednja maska sa znakom ih razlikuje. Svijetla su skroz malo izmjenjena, minimalno, znaci da nema one maske drugcije, sprijeda bi bili identicni.

    Jedine vece razlike su prednja maska i karambolka, da su i one kao kod 156, prakticno bi bili isti sprijeda.

    Meni oni skroz lice, za tebe ne znam, i mislim da bi ih lakse pobrkao kada bi ih izdaleka sprijeda vidjeo, nego C i S klasu. Ako trebas slike C i S klase, vidjet ces da se one ipak malo vise razlikuju nego ove Alfe.

  18. #18
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, koja je koja? Ja ne kužim razliku!
    Branici su različiti, svijetla su različita, maske su različite, haube su različite...samo je tablica na istom mjesto...možda je to "nekome" zbunjujuće!

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Ni ja Calibra, ni ja.

    BTW. C i S klasa imaju skoro identični stražnji kraj, a mislim da nova E klasa ima isto spojena 2 ovalna svjetla, kao i C.

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    Sorry Girrari kaj te moram demantirat, ali novi Okan nema spojena svijetla.

    Ali to je jedan nebitan detalj, stvar je u tome da su svi novi Mercedesi gledani sprijeda slični ko jaje jajetu. Čak je i u jednom starom Blicu naslov da se gube Mercedesovi modeli u identitetu. I poredane slike prednjeg kraja od 5, 6 modela (samo prednji farovi) i nažalost moram priznati da sam pola modela profulao pri pogađanju. Žalosnije više za Mercedes koji gubi identite nego za mene. Kak je tek nekome tko uopće ne prati auto industriju? Pa njemu su svi ISTI!

  21. #21
    VR6
    Guest
    2 odvojena svijetla ima i nova, samo su manje okrugla, neke polu elipse. Ja sam sve fino napisao u cemu se razlikuju...

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Je, imaš pravo Calibra.
    Ali sam zato siguran da novi CLK skoro identična svjetla kao i C-klasa.

  23. #23
    seyzmo
    Guest
    Hm.. ne znam tko je pokusao usporediti Phaetona sa Passatom ili sa Superbom, ali nekako mi se to cini blesavo. Jedino cime je Passat dosao blizu Phaetonu je W8, a Superb nikada nije dosao blizu Phaeton bi trebao biti konkurencija Genscheru ili sedmici ? Vidjet cemo, mislim da im treba dati sansu, iako se bojim toga. Jedino u cemu mislim da ih Phaeton ima je motor - 420 KS..vruuuuuum. Eh, da i mala informacija ... W10 se vec ugradjuje u Phaetona, test-fahrtovi su gotovi, i motor je odlicno pogodjen za Phaetona.

  24. #24
    alfist_zg
    Guest
    Znaci, kad vidis Alfu da ne pomislis, ono je VW.

    e to nema sanse da se desi da kad vidim alfu da mislim da je to folcvagen.
    a to ako se ikad desi(jer sve je moguce, mozda sutra se sunce ugasi) , onda cu kupiti bicikl i voziti se ko kinez.

  25. #25
    Avus
    Guest
    Renault nikad nece napraviti ovako sijajan auto. Oni moze napraviti thaliu ili nesto slicno....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •