Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: VW PHAETON

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    RENAULT FAN
    Guest

    Molim vaše mišljenje o ovome automobilu
    KATASTROFA

  2. #2
    VR6
    Guest
    Nisam se vozio, izgleda vrhunski, bar po raznim reklamama. Kada ga vidim uzivo znat cu kako stvarno izgleda... Po prodaji u Njemackoj je nadmasio do sada vodecu S-Klasu. I to valjda nesto govori. Jedino sto mi se ne svidja je onaj nazad displej za klimu, zauzme puno mjesta a samo za to sluzi, trebali su staviti klimu plus TV, pa kad neko zeli moze gledati i TV. Ali i ovako je ok, valjda ti poslovni ljudi kojim je namjenjen Phaeton, nemaju vremena za gledanje TV-a.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Odakle ti VR6 to da je nadmašio S-klasu? Ne napadam te nego samo pitam jer sam ja čuo sasvim oprečne informacije. Navodno su ga Ameri u potpunosti odjebali, a ni Europljani ga baš nisu razgrabili.

  4. #4
    594krešoah
    Guest
    polako ljudi.phaetona čeka teška bitka za tržište.malo je rano prognozirati neuspjeh.auto je ok. čak i cijenom nešto povoljniji od bmw 7 i mercdesa s.ja sam za bmw 7 makar i u snovima.

  5. #5
    VR6
    Guest
    Volkswagen Phaeton nadmašio Mercedesovu S-klasu

    Najluksuzniji model njemackog Volkswagena odlicno je zapoceo tržišni nastup, zadavši konkurenciji mnogo briga.

    Novi Volkswagenov luksuzni model Phaeton, opremljen je 6-litarskim W12 motorom snage 420 KS i najveceg okretnog momenta od 550 Nm. Sustav 4MOTION zadužen je za stalni pogon na sva cetiri kotaca, a za prijenos snage brine petostupanjski automatski mjenjac. Najveca brzina elektronski je ogranicena na 250 km/h. Automobil je dug 5,06; širok 1,90 i visok 1,45 metara.

    Prema statistikama njemackog KBA Phaeton je tijekom svibnja na njemackom tržištu luksuzne klase izazvao pravu pomutnju, srušivši dotad neprikosnovenog kralja, Mercedesovu S-klasu, s najviše pozicije po broju prodanih automobila. Volkswagen je u spomenutom mjesecu uspio prodati 1063 Phaetona, cime je zauzeo 28,6% tržišta u toj klasi.

    Uzeto sa www.vip.hr, rubrika Automobili.

    Tamo imaju i informacije i slike novog Audia A8, nazad mi se svidja, naprijed mi i nije nesto prema onoj tamo slici, lici pomalo na Mitsubishi Evo 7 sprijeda.

  6. #6
    doc
    Guest
    Ja sam citao da je prodaja potpuno podbacila. Bilo je svega oko 2000 narudzbi do kraja godine. Mislim da je prodaja podbacila zbog nedostataka inovacija. Prije nego su ga pustili u prodaju hvalili su ga razno raznim inovacijama, a na kraju jedino sta je novo je 4-zonski klima uredjaj. Izostao je njegov najveci adut V10 TDI. Sve u svemu, sad mu kao sto vidimo dolazi i novi A8 tako da ne vjerujem da ce Phateon biti pozitiavn projekt VW-a.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •