Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Lenovo laptop nemože snimat medije

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    2
    Rep Power
    0

    Lenovo laptop nemože snimat medije

    Imam jedan za mene čudan problem, pokušao sam riješit tako da tražim drivere za to al ništa, no stvar je u tome što Laptop mi neželi nit dvd nit cd ništa snimit od slika pa do videa, samo mogu čitat medije, DVD od vidi časopisa i ostale...
    U čemu može bit problem?

  2. #2
    Administrator admin's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    92
    Rep Power
    10
    Prvo bi trebao probbati snimiti nešto sa externom pržilicom, ak ju imaš za posuditi od nekoga. Ako ona prži onda je najvjerojatnije tvoja pržilica riknula. Ak ne radi niti externa onda problem treba tražiti u softveru. Možda da skineš neki drugi softver za prženja pa probaš s njim. Ili skini live DVD linuxa, sprži kod frenda pa bootaj komp s linuxom i provjeri jel radi prženje. Ako radi, preinstaliraj si windowse.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Informaciju bi trebala ,otišao mi punjač na lenovom laptopu a kako sam student i svaka kuna mi potrebna , ko bi znao gdje mogu najeftiniji punjač kupiti.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    ja sam imal amilo laptop i matična mi je pregorela - laptop je radil ali nije bilo slike više... nije bilo spasa nego drugi laptop kupiti... :/
    po meni amilo je ne vrijedi svoje novce... imal sam iskustva s drugim amilo laptopima... svi su podosta spori i vole se grijat iz ne znam kojrg razloga.
    izgleda nisam jednini s problemima...
    maria

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Problem nije u Biosu nego po meni ili je CD/DVD već pri kraju pa teško čita medije ili je neki hardverski kvar pošto nemožeš niti linux instalirat. Probaj posuditi od nekoga USB DVD pa preko toga instaliraj ili si instalciju Win ili Linuxa stavi na USB stick pa probaj sa sticka. Ak to ne prođe vrlo vjerojatno je probem matićna ili sl.
    maria

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •