Pozdrav svima!
Unaprijed isprike ako je ova tema već obrađena, registrirao sam se samo da bi o njoj čačkao
Dakle, u ruke mi je pao broj vidi-a u kojem se član VIDIlab tima igrao sa trgovcima. Fora! Stvarno je. Nisam nekakav veliki obožavatelj HG Spota baš zbog te njihove tranzicije gdje se moglo odabrati više kovrčala za kosu nego grafičkih kartica. No, neke opaske tajnog kupca su mi ipak bile...hm, smiješne?
Poglavito se tu odnosim na dio sa komponentama PC-a. Kome treba SSD od 650? bilo kojem uredskom korisniku (da nekažem daktilografu) koji je na WinXP lako je iz perspektive nekoga ko razmišlja o igricama i radi u testnim uredima komentirati kako je to smiješno. Perspektiva se lako izgubi šta je dobro ako radiš kao testni vozač pa onaj dio o jezgrenosti procesora - koristim win7, prilično vremena poslovno provodim na računalu, MORAM imati 8GB ram-a ili više (civil 3d power) i 64bitni sustav..i pogodite što? uz sve tehnologije i jezgre, uskoro ću raditi radnu stanicu na dual-core procu, ako budem kupovao novo računalo doma - isto tako. nije sve tako crno bijelo
pošto vidi NIJE gamerski magazin osjetio sam malu potrebu odreagirati/komentirati. nadam se konstruktivno.
Općenito sam protiv te siline modela svega i svačega što izlaze svakodnevno, a većina toga se vrti oko igrica
Pozdrav svima i vidimo se još po forumu!
(nadam se da se neće nitko naći uvrijeđen ili tkao nešto, nije mi to namjera)