Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Sony Ericsson Xperia Mini?

  1. #1
    Junior Member Gate7's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    6
    Rep Power
    0

    Sony Ericsson Xperia Mini?

    Jel ima netko iskustva sa Xperia Mini-jem?Koliko mu traje baterija s obzirom da je smartphone? I nigdje ne mogu da pronađem točno šta mu dodje Emore R funkcija/senzor

    Da netko ne bude u zabludi, zato sam otvorio novu temu jer vidim da nepostoji nigde i jer su mi potrebni savjeti ko pustinji kap kiše )

  2. #2
    Junior Member markanero's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Ja ga nemam, ali imao sam koristit ga preko prijatelja, koji ga pre dva tjedna kupio
    Mislim da mu baterija traje u prosjeku oko 1-2 do dva dana koa i kod svakog smartfona, ali ovisi i od toga naravno koliko ga koristiš
    A koliko ja znam Exmor R senzor ti služi za fotkanje pri tamnijim uvijetima, slika bude kvalitetnija i jasnije se vide ti neki detalji koje slikaš

  3. #3
    Junior Member Gate7's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Hvala, pretpostavio sam da mu je baterija takva kakva je, ali kao što kažeš kod svih smartphone-ova je takva situacija Da ne znaš kad će se pojaviti nadogradnja 2.4? Ili pitaj frenda da ne zna možda, jer nigdje ne vidim tu informaciju

  4. #4
    victoriani
    Guest
    super je xperia, ono što se meni sviđa na njoj to je android koji je meni bolji od Iphoneovog OS-a. I kamera je ok, samo nema bljeskalicu.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2013
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    Baterija ti, koliko znam, može trajati oko 20% duže nego kod obične xperia-e, dakle nekih 2 dana u prosjeku.. zavisno najviše od toga da li stalno nešto 'čačkaš' ili telefon koristiš samo po potrebi WiFi nenormalno vuče, uz upotrebu interneta možeš biti zadovoljan ako izdrži čitav jedan dan

    To je generalna mana svih smartphone uređaja..

Slične teme

  1. Sony Ericsson T68i ili Sony Ericsson T310
    By zarobljenik brzine in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-02-2004, 11:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •