Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Mladić u Haagu, što će otkrit suđenje?

  1. #1
    Administrator IgorS's Avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Postova
    24
    Rep Power
    10

    Mladić u Haagu, što će otkrit suđenje?

    Ratko Mladić, zločinac izgleda senilnog djedice boravi u sobi od par kvadrata, gdje mu nije puno lošije od smještaja u staračkom domu. Kada ga pitaju kako se zove dobije amneziju, no hvali se kako je spašavao mnoge ranjene muslimane. Da je netko od tih koje je on spašavao živ, možda bi mu netko i povjerovao.
    Što mislite, ima li ikakve šanse da Mladić ne bude osuđen na maksimalnu kaznu zatvora (ako uopće doživi kraj suđenja)?

  2. #2
    linux freak
    Guest
    Ma neće on još dugo, tako da meni osobno to ništa ne znači...
    :/

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2011
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao linux freak Pregledaj post
    Ma neće on još dugo, tako da meni osobno to ništa ne znači...
    :/
    je. njemu je u cilju što više odužit ovo suđenje tak da ne doživi da mu se izrekne kazna što je dokazao i današnjim showom. no opet, njegov slučaj preuzeo je alphons orie (isti onaj koji je osudio gotovinu i markača), veteran tog suda, za kojeg se može reći samo jedno-nikad ne sudi po minimumu tako da ako mladić doživi presudu, po meni može očekivat min. 20 godina

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Poštovani, imam problem kojeg ne mogu riješit. Naime imam navedeni ruter i access point, uspijem ih spojit međusobno i u AP modu i repeat modu međutim kaže mi no internet access, prije toga mi je govorilo limited connection. Možete li mi kako pomoći?

    ____________________________
    We are the leading the world in providing best 1Y0-A20 and prep solutions. Our incredible offers for JN0-660 and pass 4 sure at reasonable prices; our www.tabor.edu is very rare in Florida Institute of Technology.
    Zadnji uredio qudsia : 14-01-2015 u 05:54

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Imam problema , netko da mi pomogne sa
    danh bai online najbolji ovdje | danh phom | tien len mien nam smiješno previše

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •