Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: [Win 7]U pokušaju bootanja više se ne prikazuje OS

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2011
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    [Win 7]U pokušaju bootanja više se ne prikazuje OS

    Prvi put mi se zblokirao i tu je bio onaj laganiji proces di i mogo stisnut F8 .. tamo sam s CD Win 7 otišla na Startup Repair i na listi je bio [Local Disc C:] i uspjela sam vratit cijeli sistem na staro.

    Oko 2 tjedna kasnije debil zaboravila sam u tih nekih tjedan dana instalirat novi antivirusni kad je prvi istekao. -.- Vjerujem da je neki gadni virus upao i opet se srušio sistem i sada imam problem di mi crtica blinka u gornjem lijevom kutu i tako stoji do nedogled.

    Probala sam opet Startup Repair i sve te opcije pri bootanj-u i neće nijedna zbog toga jer na listi nigdje nema mog Hard Diska( nikad nisam radia participaciju, imama samo C: disk)
    I probala sam s tpkom F8 i dobijem tonu opcija i sve vode na isto - Win 7 opcije popravka.

    Kod BIOSA ( Fujitsu Siemens Laptop) imam HDD, CD, ( Relatek boot opcija - koja nikad ne pali) i jako puno raznih USB-a. Probala sam čak i Boot s USB-a , ista stvar kao i s CD-om.

    Skužila sam da mi ništa drugo ne preostaje već servis, ali vjerujem da će mi oni to masno naplatit, tu bi starci lagano rekli " moš mislit".

    Sad mi više nije toliko stalo do vraćanja cijelog sstema, željela bi samo spasit slike i dnevnik ( koji pišem na laptopu već skoro dvije godine) . ( Znam da, zašto nisi napravila neki backup prije nego ti se to opet dogodilo.. eto nisam šta je tu je sad :/ )

    Zadnje što sam probala je UBuntu probna opcija da mi on proba nać taj disk Windowsa samo da prekopiram te slike i to i sve bi ponovo reinstalirala, ali nije mogao nać nijedan drive osim nešto " FileSystem" koji je sav pun ničega zapravo.

    Valjda te me skužili.. trebam nekog pametnog da mi objasni da li ikako a da nije servis mogu spasit eto te dokumente ... ?

    Hvala unaprijed.

  2. #2
    linux freak
    Guest
    Ja predlažem da reinstaliraš windowse...
    I kada to napraviš, imaš programe za vračanje podataka...
    Evo, malo pogledajte ovu temu: http://forum.vidi.hr/showthread.php?...80#post1089580

Slične teme

  1. Igra s više CD-a na DVD
    By Max 7 in forum Software
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-05-2005, 05:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •