Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Izbrisana particija - pomoč

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    2
    Rep Power
    0

    Izbrisana particija - pomoč

    Izbrisana particija - pomoč
    Sinoč sam radio instalaciju novih Windowsa 7, pokrenuo i izbrisao partciju c na kojoj su bili widowsi, no shvatim da je u biti obrisana E particija na
    kojoj sam imao sve podatke iz zadnjih pet godina, ne smijem ostati bez toga, lud sam više, nisam ni spavao, probao sam neke programe sa hirens boot cd-a
    no ne nalaze ništa tj, ne nalaze izbrisanu particiju

    Situacija je :

    System: nešto sitno
    Partition C: 36 GB
    Partition D: 100 GB
    Unalocated: 100 GB

    moram to vratiti zaista mi je potrebna pomoč

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Radio sam čiščenje diska na kojem držim back up pa pa sam sve stavio na komp a bio sam lijen sa kompa vratit na back up disk mjesec dana,to se kod mene više nikada neče desiti.




    Nakon 16 sati muke riješeno



    Probavao sam razne programe sa hiren boot cd-ano nisu našli ništa
    (acronis disk director je skenirao 8 sati uzalud)


    Na kraju sam dignuo windows i probavao redom programe.


    Active@ UNDELETE Enterprise 7.3 spašava glavu, moja preporuka



    Skeniranje je trajalo svega dvadeset minuta, našao mi particiju, nakon toga scan i u par sekundi izlistao sadržaj, opcija da odredim slovo particije i restore u par sekundi bez restarta kompa, oduševljen sam,


    (vjerojatno ide u prikog što nisam formatirao, nego samo napravio delete, prostor je bio unallocated te je time bio zaštičen i od daljnjeg pisanja)

  3. #3
    linux freak
    Guest
    Hvala na komentarima i na prijedlogu programa...

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Avira Premium Security Suite je antivirus napravljen od vodeće njemačke antivirusne tvrtke "Avira GmbH". Avira Premium Security Suite ukljućuje potpunu zaštitu PC-a, uključujući anti-virus, anti-spyware i adware, osobni firewall, anti-spam, anti-phishing i roditeljsku kontrolu.


    Ponosno rečemo, da smo najboljši izvozniki usnjene jakne v vsem svetu. Naša blagovna znamka je postala zelo priljubljena v zelo kratkem času, ki je "Leather USA". Torej buy jacket online spletu iz naše spletne trgovine http://www.leatherjacketsusa.com/

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •