Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kaj kupiti deČku za roĐendan?

  1. #1
    max flu
    Guest

    Kaj kupiti deČku za roĐendan?

    Skupa smo vec 2 godine fkt vise nezz kaj bi mu kupila, vec sam mu kupila box××××ce, plisane igracke, uokvirila nasu sliku, sat, parfeme, majce,gelove za tusiranje, denzice, itd. ima ko kakvu ideju???

  2. #2
    ivan
    Guest

    Thumbs up odg

    = Citat = Izvorno postao max flu Pregledaj post
    Skupa smo vec 2 godine fkt vise nezz kaj bi mu kupila, vec sam mu kupila box××××ce, plisane igracke, uokvirila nasu sliku, sat, parfeme, majce,gelove za tusiranje, denzice, itd. ima ko kakvu ideju???
    pa brate mili sta je on tebi kupio kad se vec toiliko zalis da ne znas sta bi , a imam pitanje koliko ti je godina i kako ti je ime . Ako nije tajna

  3. #3
    max flu
    Guest
    nije bitno tko sam imam 19. i nije bitno sta sam ja od njega dobila, ako mi neznes predlozit onda se nemoj ni javljat na ovu temu

  4. #4
    dečko
    Guest
    evo ja sam dečko pa ću ti dati neki prijedlog, iskreno puno si toga već nabrojala pa neznam ni sam ali ono probaj ovak nešto. odvedi ga negdje van gdje još niste bili ili probaj mu kupit neki orginalni album/cd od grupe ili izvođača što sluša ili još bolje odvedi ga na koncert ako možda je negdje, naravno kupi mu uz to kao što si i prije neznam neki paket parfema meni je to uvijek lijepo i kupit i dobit( najbolje ti je kupit u milleru u zgu), pa uz to majicu ili neku narukvicu. ili mu kupi mobitel novi naravno sve to što ti govorim zavisi kolko misliš potrošit.

  5. #5
    max flu
    Guest
    hehe hvala ti samo zaboravila sam napisat dobio je i narukvicu i cd od mene i vec 3 majce . pare nisu problem jer ako nekog fakat volis novci nisu vazni... btw. hvala ti na savjetu. ima jos ko kakkav savjet??

  6. #6
    kiss..
    Guest

    Red face najbolje bi bilo da mu das pusu...to je onak od srca...kai ne??

    = Citat = Izvorno postao max flu Pregledaj post
    Skupa smo vec 2 godine fkt vise nezz kaj bi mu kupila, vec sam mu kupila box××××ce, plisane igracke, uokvirila nasu sliku, sat, parfeme, majce,gelove za tusiranje, denzice, itd. ima ko kakvu ideju???
    najbolje bi bilo da mu das pusu...to je onak od srca...

  7. #7
    max flu
    Guest
    pa iskreno je ali i sitnice puno znace

Slične teme

  1. Što kupiti?
    By Munja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-10-2003, 15:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •