Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 66

Tema: Kako nekoga odgovoriti da ne kupi VW Boru!?

  1. #26
    Dalibor
    Guest
    A po čemu je to C5 bolji od Lagune:
    po opremi nije!
    po motorima nije!
    izgled je stvar ukusa!
    a i ima 5 zvjezdica!

  2. #27
    Francuz
    Guest
    Dalibore,1,8 motor PSA je ocijenjen većim ocjenama od istog Renaultovog,2,0 su tu negdje,2,9 V6 je ionako više proizvod PSA(mjenjač je Renaultov),najjači u gammi je Nissanov.Ono tvoje o superiornosti Renaultovih motora...?Ipak ja bih radije imao Lagunu od C5-Citroen je druga liga u odnosu na Peugeot i Renault.

  3. #28
    Francuz
    Guest
    Ne spomenuh dizele!Mislim da je dalji komentar izlišan.

  4. #29
    VR6
    Guest
    Laguna je meni ljepsa od C5, kod C5 mi se ne svidja zadnji dio, u obadvije verzije.

    Laguna karavan mi je lijep, medju najlijepsim karavanima u klasi, obicna opet zadnji dio. Citroen ima prednost sto se udobnosti tice, dok Laguna sigurnost i neke cool stvarcice kao kartica za otvaranje vrata...

    Ali mislim da su svi oni skuplji od Bore...

  5. #30
    LagunasII
    Guest
    France,
    hvala na konkretnom odgovoru.
    On pikira na Boru 1.6 koji ima 100 ili 105 KS nisam sad siguran.
    Eto, a sto se tice cijene kad mu dodas klimu i sve one stvarcice sto vec u serijskoj opremi ima ovaj visi razred to ti dodje tu negdje.

  6. #31
    focus
    Guest
    nema lakšeg posla na svijetu nego odgovoriti nekog od kupnje bore. Najlakši put: dovezi mu bilo koji auto te klase i parkiraj ga kraj bore, pa nek vidi koliki je bora jad i bijeda. Čovjek koji daje više od 15 000 EUR i kupuje auto od 4,5 metra sigurno očekuje da mu člnovi obitelji mogu nesmetano sjesti otraga; e pa nek to probaju otraga u bori! Bora je, dečki moji, dvosjed! Mjesta nema ni naprijed ni nazad, ja ne znam šta je to. I usput budi rečeno, Bora ide u klasu s Astrom sedan, Focusom sedan, Megane classic! Uspoređivati Boru s Lagunom je kao das uspoređujete Megane classic s Passatom, AStru sedan s Mondeom... Zar bi samo zato što se ne zove Golf, Bora morala uklasu više ili neš između! Ona je to samo po cijeni, ne znam kojim povodom, jer ja ne vidim ružniji auto te klase od Bore! Moj prijedlog: Ford Focus 1,8 ghia, sedan, dakle sva oprema i moćan motor za svakodnevicu za 16 500 EUR, a kako nisi naveo iznos ne znamo kojim iznosom ti prijatelj raspolaže. Da se za malo više novca uzeti i klasa više a tad se Laguna, Mazda 6, pa i nova Vectra da nabavit povoljno, a riječ je o autima novijeg dtuma!

  7. #32
    Dr. Strangelove
    Guest
    ironija u svemu tome je ta da Bora želi cijenom i šatro imageom u klasu više... a u isto vrijeme ima manje mjesta na zadnjoj klupi od bilo kojeg realnog konkurenta (Focus, Astra...)

  8. #33
    Girrari
    Guest
    Moram priznati da mi ni taj Focus sedan nije oličenje ljepote.

  9. #34
    alfist_zg
    Guest
    apsolutno.

    Girrari, kako je prosao ispit? jesi rasturio,ili su tebe rasturili?

  10. #35
    Girrari
    Guest
    Nije još prošao, imam sutra. A u subotu pičim za more, pa ako može kava za petak?

  11. #36
    alfist_zg
    Guest
    stalno si na forumu, ne uci ti se po vrucini,ha?

    sto se mene tice moze i u petak, ali kasnije popodne. Budes ti koordinirao akciju?

  12. #37
    Girrari
    Guest
    Ma naučil sam već sve jer sam ga trebal imati u utorak, al su pomakli.
    Ja ću koordinirati. Javit ću 600, Sepri i Schumiju.
    I meni više paše popodne.

  13. #38
    alfist_zg
    Guest
    OK onda.

  14. #39
    Zadovoljni vlasnik
    Guest
    Ja sam vlasnik Bore TDI vec par mjeseci. Prvo sam mislio kupiti Octaviju, prvenstveno zato sto je rijec o solidnom auto koji ne privlaci previse paznju, ali i zbog hvaljenog Volkswagenovog TDI motora. Kod Octavije me odbila ipak unutrasnjost koja jos uvijek vuce na socijalisticku doradu neovisno o vanjskom izgledu koji je za njezinu cijenu po meni vrhunski.
    Kod Bore mi se posebno svidja upravo to sto nema predizajniranosti ko kod nekih Talijana ili Francuza. Njemci na svoju nesrecu ne znaju prevariti kupca leprsavim dizajnom, kvantitetom opreme i sl...

  15. #40
    Calibra Zender
    Guest
    Lepršavi dizajn... ) )
    I daj mi molim te objasni pojam predizajniranost.

  16. #41
    Zadovoljni vlasnik
    Guest
    Predizajniran - kad je nesto na oko privlacno i oku lijepo a nema funkcionalnu iskoristivost na razini tog vizualnog dojma.

  17. #42
    Calibra Zender
    Guest
    I sad još tu teoriju obrazloži na primjeru Bore! Normalno, s laganim osvrtom na konkretne predizajnirane konkurente.

  18. #43
    alfist_zg odlog.
    Guest
    funkcionalnu iskoristivost?
    a zasto bi moralo imati funkcionalnu iskoristivost?

  19. #44
    Haki
    Guest
    neki dan sam imao priliku se vozit u bori sa full opremom sve zivo tdi sa 150 konja 4 motion mislim da je to ok auto.

  20. #45
    q10
    Guest
    ekstrema daj mi objasni što to laguna ima a vw nema

    a ti si potpuno izgubljen slučaj ako ti je krivo što čojrk kad kupi boru bude imo bolji auto od tebe

  21. #46
    Haki
    Guest
    kad bih ja kupovao auto sada da biram izmedu nove lagune i bore naravno da bi uzeo novu lagunu ipak je ona bolja .Pa ako se covjeku svida bora nek si kupi i gotovo.

  22. #47
    q10
    Guest
    haki mada si prošo trnje i lagunu proglasio boljom na kraju si pametno zaključio

  23. #48
    Haki
    Guest
    hvala q10!!!!!!!!

  24. #49
    Dalibor
    Guest
    Ljudi, Laguna je bolja ako ni po čemu drugome (a bogami ima po čemu biti bolja) onda što je za klasu veća!

  25. #50
    Extreme
    Guest
    Ej q10, švabofilu nepopravljivi!
    Daj ti meni objasni što ima Bora a da Laguna nema ? Možda trećinu manje prostora, sterilni i bezličan dizajn, nadoplatu za servo i ABS ?! Budi realan čovječe! U njemačku pouzdanost (razlog zbog kojeg su zaluđeni Balkanci spremni dati 20% više, a dobiti 30% manje) više nitko ne vjeruje. Dobar ti je primjer Opel koji je početkom i sredinom 90-ih proizvodio tako kvalitetne aute da je danas pred bankrotom.

Slične teme

  1. kupi skutera!!!
    By znam!!!! in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-06-2008, 11:51
  2. kupi kawasaki!!!
    By neeeee!!! in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 30-05-2008, 12:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •